Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Japānas Sony iepazīstinājusi tehnoloģiju pasauli ar kompānijas jaunāko flagmani – Xperia Z2. Kā jau tas pienākas flagmaņa statusa turētājam, ierīce var lepoties ar augstas izšķirtspējas kameru, jaudīgu procesoru, augstas kvalitātes korpusu un citām augstākajai klasei atbilstošām iezīmēm. 

Xperia Z2 var lepoties ar 5,2 collu IPS displeju, kas nodrošina 1080p izšķirtspēju. Procesora funkcijas veic jaunais un jaudīgais Snapdragon 801, kas var lepoties ar četriem kodoliem un 2,3 GHz takts frekvenci. Operatīvās atmiņas apjoms ir iespaidīgi 3 GB.

Salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes izstrādājumu, Xperia Z2 ir nedaudz garāks, šaurāks un plānāks. Tas gan nav traucējis palielināt baterijas kapacitāti līdz 3200 mAh, savukārt samazināt svaru līdz 158 gramiem.

Xperia-Z2-official-722x415

Tālrunis var lepoties ar 20,7 MP kameru, kas ir nedaudz uzlabota un tagad spēj ierakstīt 4K video ar 30 kadriem sekundē.

Turpinot Sony tradīcijas, arī šis viedtālrunis ir putekļu un ūdens drošs.

Pārdošanā Sony lolojums nonāks jau martā, taču tā cena būs aptuveni 600 eiro. Izstrādājums būs pieejams baltā, melnā un purpura krāsā.

sony-xperia-z2

Saistītās tēmas: sony xperia

Izsaki savu viedokli