Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Sonim, kompānija, kas ražo pasaulē izturīgākos telefonus, nesen paziņoja ka jau drīzumā Eiropā izlaidīs XP5300 Force 3G telefonu.

Jaunā ierīce, kā jau pēc nosaukuma noprotat, atbalsta arī 3G mobilo internetu, taču tas nebūt nenozīmē, ka telefons ir tik funkcionāls kā, piemēram, iOS un Android ierīces. Būtībā šim telefonam tādam nemaz nav jābūt, jo tā uzdevums ir izdzīvot teju jebkādus apstākļus. Telefons mierīgi varēs peldēties 2 metru dziļā ūdenī, pavārtīties putekļos un nokrist no pāris metru liela augstuma. Arī ja šo ierīci sanāks izmest no piektā stāva, 3 gadu garantija tik un tā būs spēkā un pēc kāda laika jūs tiksiet pie jauna telefona.

Runājot par tehniskākām lietām, kurām, patiesībā, šī telefona pircēju nevajadzētu īsti interesēt, ierīcei ir arī 2 megapikseļu kamera, 2 collu displejs ar slaveno Gorilla Glass stiklu, kā arī JAVA atbalsts. Pēc vienas uzlādes reizes 3G tīklā jūs pa šo telefonu varēsiet runāt 12 stundas, taču 2G tīklā – 22 stundas.

Precīzāks datums, kad tieši telefons būs nopērkams Eiropā vēl nav zināms, taču tam vajadzētu notikt pavisam drīz. Gaidāmā cena arī nav paziņota, taču tā noteikti būs līdzīga ASV solītajiem 699 ASV dolāriem. 

Saistītās tēmas: sonimtelefonsXP5300

Izsaki savu viedokli