Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

No 25.- 27. janvāra, Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes ēkā, pirmo reizi Latvijā notiks starptautiska mēroga 48 h spēļu veidošanas maratons – Global Game Jam 2013, kas ir šāda veida lielākais pasākums pasaulē un tiek rīkots kopš 2009. gada. Pasākuma ietvaros, tā dalībniekiem 48 h laikā ir jāizveido spēlējama un pabeigta spēle, kas var būt gan datorspēle, gan galda, vai kāršu spēle.

Šogad dalībai pieteiktas 295 lokācijas vietas no 63 pasaules valstīm. Šobrīd pasākumam Rīgā jau ir reģistrējušies 27 spēļu veidošanas entuziasti un reģistrācija dalībniekiem vēl būs atvērta līdz 23. janvārim. Pasākumam vēl par paspēt pieteikties ikviens spēļu veidošanas entuziasts un interesents – gan mākslinieki, mūziķi, gan programmētāji un ideju ģenerētāji. Pasākuma organizētāji Latvijā, atgādina, ka dalība pasākumā bez iepriekš veiktas reģistrācijas būs liegta. Lai piedalītos pasākumā, dalībniekiem obligāti nepieciešams piereģistrēties Global Game Jam 2013 oficiālajā mājas lapā: globalgamejam.org, pēc kuras nepieciešams reģistrēties kā dalībniekam Latvijas lokācijas vietā: http://globalgamejam.org/sites/2013/riga-game-jam.

Sīkāka informācija interesentiem par pasākumu pieejama Latvijas Spēļu izstrādātāju mājas lapā:http://www.gamedev.lv/gamejam2013/lv/

Ikviens interesents ir laipni gaidīts pasākuma noslēguma dienā, 27. janvārī Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes ēkā (3. stāvā) uz noslēguma izveidoto spēļu prezentācijām plkst. 19:00.

gamejam_poster5

Izsaki savu viedokli