Aktuāls

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Jau otro reizi šogad Taivānā aizgājis bojā geimeris, kurš pārāk ilgi no vietas aizrāvies ar spēlīšu dzenāšanu. 1. janvārī interneta kafejnīcā atrasts miris 38 gadus, savukārt pagājušajā nedēļā, 32 gadus jauns vīrietis.

Pirmajā gadījumā pie vainas bijusi konstanta datorspēļu spēlēšana piecu dienu garumā, savukārt pagājušās nedēļas nelaimē – 3 dienu datorspēļu maratons. Kā ziņo aculiecinieki par pēdējo gadījumu, tad nelaiķis bijis regulārs interneta kafejnīcas apmeklētājs un vienmēr spēlējis vairākas dienas no vietas. Kad vīrietis piekusis, vienkārši gulējis krēslā, kā dēļ nelaimes gadījuma brīdī interneta kafejnīcas personālam un apmeklētājiem nav radušās bažas par geimera veselības stāvokli. Kad darbinieki sapratuši, ka spēlmanim radušās veselības problēmas, bijis jau par vēlu.

Sekcijā nav atrasti nekādi miesas bojājumi vai hronisku slimību pazīmes, tāpēc šis ir kārtējais pēkšņās nāves gadījums, pēc pārāk ilgas datorspēļu spēlēšanas. Nerunājot jau par to, ka geimot vairākas dienas no vietas nav gluži labākā ideja, ārsti iesaka vismaz ik pēc divām stundām piecelties un izkustēties.

Kā norāda policija, tad abos nāves gadījumos, kad policija norobežojusi nāves vietu, lai meklētu pierādījumus, citi spēlmaņi nav izrādījuši teju nekādas emocijas, turpinot spēlēt spēles.

internet cafe

Saistītās tēmas: Internetsspēles

Izsaki savu viedokli