Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

1975. gada 4. aprīlī nepilnus 20 gadus jaunais Viljams Henrijs Geitss III (plašāk pazīstams kā Bils Geitss) kopā ar Polu Alenu dibināja kompāniju Microsoft, kas šobrīd ir viens no pasaulē lielākajiem uzņēmumiem. Bila vārds informācijas tehnoloģiju attīstības vēsturē nenoliedzami ir rakstāms ar zelta burtiem, jo lielā mērā pateicoties tieši Geitsa ieguldītajam darbam, datoru industrija ir attīstījusies tik strauji, un personālais dators mūsu dzīvēs ir kļuvis par pašsaprotamu lietu. Šodien Bils Geitss, kurš šogad (pēc vairāk kā 30 gadu darba) atteicās no Microsoft vadītāja pienākumu pildīšanas, svin savu 53. dzimšanas dienu.

Bils Geitss ir pasaulē trešais bagātākais cilvēks, un viņam piederošo īpašumu kopējā vērtība šobrīd ir aptuveni 58 miljardi ASV dolāru (Geitss joprojām ir lielākais Microsoft akcionārs, jo viņam pieder 8% Microsoft akciju). 2000. gadā viņš nodibināja Bila un Melindas Geitsu Fondu, kas ziedo lielus naudas apjomus dažādām labdarības organizācijām un zinātniskiem pētījumiem – Bils Geitss ir viens no pasaulē aktīvākajiem filantropiem. Tāpat uzņēmuma Microsoft bijušais vadītājs ir 3 bērnu tēvs.

Tehnikas portāla BOOT.Lv redakcija sveic Bilu Geitsu 53. dzimšanas dienā un novēl viņam arī turpmāk saglabāt tikpat labu humora izjūtu (skatīt augstāk redzamo Bila Geitsa atvadu video no Microsoft) kā līdz šim!

Izsaki savu viedokli