Aktuāls

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Līdz ar dārgā gala ierīcēm paredzētā Snapdragon 820 mikroshēmojumu, Qualcomm nākuši klajā arī ar vidējās un sākuma klases mobilajām ierīcēm paredzētajiem Snapdragon 617 un 430.

qualcomm_snapdragon

Snapdragon 617 ir aprīkots ar astoņu kodolu Cortex A53 procesoru, kurš darbojas 1.5 gigahercu takts frekvencē. Mikroshēmojuma iebūvēts jaunais X8 LTE modems, kas atbalsta lejupielādes ātrumus līdz 300, savukārt augšupielādes – līdz 100 Mbps. Mikroshēmojums spēj sadarboties ar kamerām līdz 21 megapikseļa izšķirtpsējai, kā arī atbalsta Quick Charge 3.0 ātrās uzlādes standartu, kurš ierīci spēj uzlādēt līdz 80% 30 minūšu laikā.

Snapdragon 430 arī ir aprīkots ar astoņiem Cortex A53 kodoliem, kuri darbojas 1.2 gigahercu takts frekvencē, kā arī Adreno 505 grafisko apakšsistēmu. Arī šī ierīce atbalsta fotokameras līdz 21 megapikseļa izšķirtspējai, kā arī Quick Charge 3.0. Šis mikroshēmojums atbalsta LTE ar ātrumiem līdz 150 Mbps lejupielādei un līdz 75 Mbps augšupielādei.

Paredzams, ka viedtālruņi ar Snapdragon 617 parādīsies šī gada laikā, savukārt ar Snapdragon 430 mikroshēmojumu aprīkotas ierīces sagaidāmas nākamā gada otrajā ceturksnī.

Izsaki savu viedokli