Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Viedtalruņu galvenā priekšrocība ir ātra un vienkārša piekļuve internetam, taču, kā zināms, par šo piekļuvi un saņemtajiem / aizsūtītajiem datiem ir jāmaksā. Šķiet, ka Smozzy aplikācija ir lielisks atrisinājums šai problēmai.

Tātad, kā šī aplikācija darbojās? Metode ir diezgan interesanti izdomāta – kad lietotājs vēlas apmeklēt kādu lapu, aplikācija nosūta SMS ar vēlamo adresi uz Smozzy serveriem, atpakaļ lietotājam nododot līdz pat 5 MMS ziņām, kurās ZIP arhīva veidā ir paslēpta lapa. Tālāk pati aplikācija visus šo arhīvus sakārto tā, lai izveidotos vēlamā interneta vietne. Ātruma ziņā šis risinājums nav tas labākais – viena, vidēja izmēra lapa tika ielādēta 15 sekundēs. Protams, visiem šīs aplikācijas lietotājiem būtu vēlams iegādāties arī neierobežota daudzuma SMS tarifu.

Aplikācija pašlaik darbojās tikai T-Mobile tīklā, tā kā Latvijā uz šo lēto interneta risinājumu vēl varam necerēt. Tiesa, nav arī skaidrs kā lietotāji varēs saņemt MMS bez mobilā interneta pieslēguma. Domājams, ka T-Mobile šī visa sistēma darbojas nedaudz savādāk.

Saistītās tēmas: amdroidsmoozy

Izsaki savu viedokli