Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Viedtalruņu galvenā priekšrocība ir ātra un vienkārša piekļuve internetam, taču, kā zināms, par šo piekļuvi un saņemtajiem / aizsūtītajiem datiem ir jāmaksā. Šķiet, ka Smozzy aplikācija ir lielisks atrisinājums šai problēmai.

Tātad, kā šī aplikācija darbojās? Metode ir diezgan interesanti izdomāta – kad lietotājs vēlas apmeklēt kādu lapu, aplikācija nosūta SMS ar vēlamo adresi uz Smozzy serveriem, atpakaļ lietotājam nododot līdz pat 5 MMS ziņām, kurās ZIP arhīva veidā ir paslēpta lapa. Tālāk pati aplikācija visus šo arhīvus sakārto tā, lai izveidotos vēlamā interneta vietne. Ātruma ziņā šis risinājums nav tas labākais – viena, vidēja izmēra lapa tika ielādēta 15 sekundēs. Protams, visiem šīs aplikācijas lietotājiem būtu vēlams iegādāties arī neierobežota daudzuma SMS tarifu.

Aplikācija pašlaik darbojās tikai T-Mobile tīklā, tā kā Latvijā uz šo lēto interneta risinājumu vēl varam necerēt. Tiesa, nav arī skaidrs kā lietotāji varēs saņemt MMS bez mobilā interneta pieslēguma. Domājams, ka T-Mobile šī visa sistēma darbojas nedaudz savādāk.

Saistītās tēmas: amdroidsmoozy

Izsaki savu viedokli