Aktuāls

Baraka Obamas tvīts saņēmis visvairāk ”patīk” Twitter vēsturē

Internets

”Sony” uzvar septiņās kategorijās 2017. gada EISA balvu pasniegšanas ceremonijā

Foto, Audio, Video

Aplikāciju saraksts, ar kurām ”Disney” spiego bērnus

Mobilās aplikācijas

LG OLED televizors iegūst prestižo EISA apbalvojumu

Televizori, mājas kinozāles

Lattelecom kļuvis par pirmo PCI DSS 1. līmeņa datu centru operatoru Baltijā

Datori, IT, bizness

Smartype tastatūra var kļūt par perfektu rīku visiem tiem, kas teksta ievades procesā turpina skatīties uz tastatūru, lai trāpītu pa pareizajiem taustiņiem.

Smartype tastatūra ir apgādāta ar teju visas tastatūras platumā novietotu ekrānu, kas teksta ievades laikā rāda ievadītos simbolus, atbrīvojot no nepieciešamības ik pa laikam pacelt acis uz datora ekrānu, lai pārliecinātos par ievadītā teksta pareizību.

Saprotams, ekrāna pielietojums netiek ierobežots ar teksta parādīšanu – laikā, kamēr netiek ievadīts teksts, ekrānā var demonstrēt dažādu citu informāciju. Par piemēru, šo ekrānu var izmantot lai skatītu jaunākos ziņojumus no sociālajiem tīmekļiem vai pulksteni, laika prognozi un informāciju par nelasītajiem e-pasta ziņojumiem.

Smartype tastatūru pašlaik var iegādāties tikai Izraēlā, taču tuvākajā laikā paredzēts sākt piegādes uz citām valstīm. Pašlaik nav informācijas par to, kāda būs šīs tastatūras cena.  Ņemot vērā, ka ir daudz cilvēku, kuri novērtētu šādu tastatūru kā ērtu, cena var izrādīties gana nedraudzīga.

Saistītās tēmas: tastatūras

Izsaki savu viedokli