Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Smart nākamnedēļ Frankfurtē notiekošajā auto izstādē atrādīs jauno Fourjoy konceptu, no kura jaunas dizaina iezīmes varētu aizgūt nākamais Forfour. Tiesa gan, jau tagad ir zināms spēkrata izskats un tehniskie parametri.

Dizaina galvenā atslēga ir atklātais metāla rāmis, ko papildina plastmasas paneļi. Kaut arī auto nav saņēmis durvis un jumtu, domājams, ka vairākas dizaina iezīmes tiks pārnestas otrās paaudzes Forfour modeli, kas pārdošanā varētu nonākt nākamā gada beigās.

Auto spēkrata kompaktais izmērs ierindos šo izstrādājumu pilsētas mazauto kategorijā. Smart kompānijas pārstāvji apgalvo, ka auto izcelsies ar lielisku vadāmību, kas būs viena no labākajām klasē.

smart four joy

Interjeru rotā skārienjutīgs displejs, ar kura palīdzību varēs kontrolēt vairākus auto uzstādījumus.

Fourjoy ir saņēmis to pašu elektrodzinēju specifikāciju, kāda atrodama pašreizējajā Fortwo modelī. Citiem vārdiem sakot, par jaudu atbild 55 kW (74 zirgspēku) motors, bet enerģijas rezerves nodrošina 17,7 kWh litija jonu akumulators, kas novietots spēkrata grīdā.

smart four joy

 Pagaidām gan Smart neatklāj detaļas par transportlīdzekļa maksimālo ātrumu vai distanci, ko iespējams veikt ar vienu uzlādes reizi. Šī informācija visticamāk ir pietaupīta Frankfurtes auto izstādei.

smart four joy

Saistītās tēmas: konceptssmart

Izsaki savu viedokli