Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Skype ir priecīgi prezentējot jaunu reklāmas formātu – Conversations Ads, kas padarīs Skype savstarpējos bezmaksas zvanus interesantākus, sarunas laikā demonstrējot reklāmas.

Diemžēl, noderīgās un izklaidējošās reklāmas būs redzamas tikai tiem Skype lietotājiem, kas veic parasto (1 uz 1) balss zvanu starp Windows Skype klientiem un nav Skype maksas servisu lietotāji (vai vismaz nopirkuši skype kredītu).

Conversation Ads solās būt klusiņi un neiejaukties sarunā, kā arī ielādēties tikai pēc tam, kad Skype ir beidzis savienojuma optimizāciju, lai nepieļautu, ka izklaidējošie reklāmas laukumi ielādes process radītu traucējumus sarunas kvalitātei.

Skype izstrādātāji apgalvo, ka viņiem ir ļoti svarīga pozitīva lietošanas pieredze, tāpēc esot testēti daudz un dažādi aizraujoši reklāmu parādīšanas veidi un pagaidām Conversation Ads esot novērtēts kā piemērotākais.

Skype izmantos dažādu, ne personiski identificējamu informāciju (piemēram atrašanās vietu, dzimumu, vecumu) lai demonstrētu visinteresantākās reklāmas. Ja lietotājam ir vēlme, izvēlnē Tools-Options varēs liegt kādu no informācijas veidiem lietot reklāmu atlasē. Tas gan radīs varbūtību, ka parādītās reklāmas būs mazāk interesantas.

 

Saistītās tēmas: microsoftskype

Izsaki savu viedokli