Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Škoda Ženēvas auto izstādē atrādīs jauno Fabia modeli. Sagaidāms, ka tas, salīdzinot ar pašreiz aktuālo modeļa paaudzi, būs nedaudz platāks un garāks.

Jaunā Fabia tiks uzsēdināta uz VW grupas jaunās MQB-A platformas. Domājams, ka uz šo platformu saņems arī nākamās paaudzes Volkswagen Polo un Seat Ibiza. Tā ļaus jaunajai Fabia kļūs nedaudz garākai un platākai, atvēlot vairāk vietas gan bagāžai, gan pasažieriem.

Protams, jaunas modelis saņems arī jaunus dizaina vaibstus, tiesa, nevajadzētu cerēt uz revolūciju šajā jomā. Fabia, visticamāk, aizgūs jaunākās paaudzes Yeti vaibstus, saņemot uzskatāmāku priekšējo radiatora resti un lielāku kompānijas logo tā priekšā, savukārt atsevišķi dizaina elementi tiks paņemti arī no pašreizējās Škoda Fabia S2000 rallija mašīnas.

Neraugoties uz kompānijas vēlmi saglabāt jau tradicionālo pircēju klāstu, jaunā Fabia tiks apgādāta ar vairākām ekstrām un iezīmēm, kas piesaistīs arī gados jaunākos pircējus.

Attiecībā uz dzinēju klāstu, jāteic, ka tie tiks izvilkti no VW grupas plašā agregātu  groza, kur starp reālākajiem kandidātiem ir 1,2 un 1,4 litru TSI benzīna dzinēji, kā arī 1,6 litru dīzeļdzinējs.

Kaut arī modeļa pirmizrāde notiks jau martā, pārdošanā Škoda Fabia jaunākā paaudze nonāks vien 2014. gada beigās.

skoda fabia

Saistītās tēmas: Skoda

Izsaki savu viedokli