Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pēc Octavia Scout un Roomster Scout (Yeti) Škoda modeļu gammu papildinās jaunākā apvidus versija – Fabia Scout, kas tāpat kā Octavia būs pieejama vien universāla izpildījumā. No standarta modeļa Scout atšķirsies ar nekrāsotām buferu, spārnu, durvju un sliekšņu uzlikām, kā arī lielāka izmēra – 16 collu – vieglmetāla diskiem.

Standarta aprīkojumā iekļauti jumta reliņi, miglas lukturi un tonēti stikli, savukārt par papildus samaksu pieejami arī 17 collu vieglmetāla diski. Apvidus tēlu pastiprina dekoratīvi alumīnija aizsargi zem priekšējā un aizmugurējā bufera.

Dzinēju gammu veidos četri agregāti – 1,4-litru benzīna ar 86 zirgspēkiem un 6,5 litru vidējo patēriņu un 1,6-litru benzīna ar 105 zirgspēkiem un 6,9 litru vidējo patēriņu, kā arī 1,4-litru un 1,9-litru dīzeļa versijas ar 4,6 un 4,9 litru vidējo patēriņu. Standarta piecu pakāpju manuālo pārnesumkārbu par papildus samaksu var aizstāt ar sešu pakāpju automātu.

Salonu rotā sēdekļi ar speciālu Scout polsterējumu, kā arī sporta pedāļu uzlikas. Fabia Scout debija gaidāma Ženēvas auto izstādē, bet tirdzniecībā tā solās nonākt jau maijā. Cenas čehu ražotājs gan vēl nav izplatījis, tomēr orientējoši tās būs nedaudz augstākas par standarta universālu.

Izsaki savu viedokli