Aktuāls

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi

”Fidget Spinner” nav miris – izgatavots tālrunis ar iestrādātu gultni

Tālruņi, mobilās ierīces

Vairums jauniešu labprātāk iegādātos ”iPhone”, nevis ”Android” viedtālruņus

Tālruņi, mobilās ierīces

Jau iepriekš esam vēstījuši, ka Škoda strādā pie jaunākās paaudzes Fabia, kas debiju piedzīvos oktobra sākumā gaidāmajā Parīzes auto izstādē. Tagad gan kompānija publicējusi pirmos oficiālos spēkrata attēlus, atrādot tā dizainu.

Komentējot spēkrata interesanto un, iespējams, pat agresīvo dizainu, Škoda pārstāvji norāda, ka kompānija jau ilgu laiku piedāvājusi funkcionālus un praktiskus spēkratus. Tieši tādēļ ir pienācis īstais laiks, lai funkcionalitāti papildinātu emocionālāks un ekspresīvāks eksterjers.

skoda-fabia-2014-1

Kompānijas dizaineru nodoms bija panākt, lai spēkrats izskatās sportiskāks un modernāks. Tas arī atspoguļojies ražošanas versijā – izveidots jauneklīga paskata moderns kompaktauto, kas uzstāda jaunus tirgus segmenta standartus.

Jaunā Škoda Fabia (līdzīgi kā Volkswagen Polo) tiks ražota uz  PQ26 platformas.

Jau tagad zināms, ka pircējiem būs pieejams visai plašs dzinēju klāsts, kurā būs 1,0 litru trīscilindru benzīna dzinējs no VW Up, 1,2 litru četrcilindru TSI dzinējs un protams arī 1,4 litru turbodīzelis. Dzinēju jauda svārstīsies no 74 zirgspēkiem dīzeļdzinējam līdz 109 zirgspēkiem no 1,2 litru turbodzinēja. Ekonomiskākais no dīzeļiem patērēs vien 2,6 litrus degvielas uz katriem 100 km.

skoda-fabia-2014-2

Šoreiz gan Fabia versiju klāstā nebūs atrodama jaudīgā vRS versija, kas iepriekš piedāvāja pat 180 zirgspēku jaudu. Tā vietā tikšot piedāvāta ne tik sportiskā MonteCarlo versija, taču Škoda pārstāvji apgalvo, ka pat standarta versijas būs gana “ņipras”, ņemot vērā, ka to svars ir aptuvena tonna.

Pircēji varēs izvēlēties kādu no 15 korpusa krāsām un kādu no trīs interjera modifikācijām. Tāpat būs pieejams plašs papildaprīkojuma klāsts, kurā būs atrodams ar viedtālruni sinhronizējams skārienekrāns. Auto cena Lielbritānijā solās sākties no 10 tūkstošiem britu mārciņu (aptuveni 12 tūkstoši eiro).

skoda-fabia-2014-03

Saistītās tēmas: Skoda

Izsaki savu viedokli