Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Klāt ir kārtējie jaunumi no M79 datorsalona, šoreiz īpašajā piedāvājumā iekļauti portatīvie datori katrai gaumei!

HP Compaq Presario CQ57

Šis dators var lepoties ar AMD E450 akselerēto divkodolu procesoru, četru gigabaitu operatīvo atmiņu, kā arī 500 gigabaitu cieto disku. Ierīce bez jebkādām problēmām tiks galā ar visiem ikdienas uzdevumiem, kā arī atskaņos 1080p video, kuru varēsi izbaudīt uz lieliskā 15.6 collu displeja. Par spīti saviem lieliskajam parametriem, šis dators pieejams par nieka 225 latiem.

Acer AS5749

Ja meklē jaudīgu portatīvo datoru, taču tajā pašā laikā neesi datorspēļu fans, tad Acer AS5749 būs kā radīts priekš tevis. Ierīce ir aprīkota ar jaudīgu Intel Core i3 centrālo procesoru, kurš darbojas 2.3 gigahercu takts frekvencē, 4 gigabaitu operatīvo atmiņu, kā arī 500 gigabaitu cieto disku. 15.6 collu displejs, kuram ir LED aizmugurgaismojums nodrošina pārsteidzoši kvalitatīvu attēlu. Dators akcijas ietvaros pieejams par 289 latiem.

HP 630

HP 630 būs lieliski piemērots kā mājām, tā arī birojam. Komplektācijā iekļauto un uz 320 gigabaitu cietā diska uzinstalēto Windows 7 Home Premium operētājsistēmu darbina Intel Core i3 centrālais procesors un četru gigabaitu operatīvā atmiņa, savukārt par grafiku parūpēsies AMD Radeon 6370M adapteris. Arī šim datoram ir 15.6 collu displejs ar LED aizmugurgaismojumu. Ierīce nonāks tavā īpašumā par 309 latiem. Dāvanā saņemsi ērtu un praktisku datorsomu.

HP Probook 4330S

HP piedāvātie Probook datori ir īsti darba zirgi, ierīces ir izturīgas, uzticamas un ietērptas metāliskā korpusā. HP Probook 4330S aprīkots ar Intel Core i3 centrālo procesoru, 320 gigabaitu cietā diska, uz kuru uzinstalēta komplektācijā iekļautā Windows 7 Home Premium operētājsistēma, kā arī 2 gigabaitu operatīvā atmiņu, kuru vajadzības gadījumā par mazāk nekā 10 latiem vari papildināt ar vēl diviem gigabaitiem. Šim datoram ir 13.3 collu displejs, kas to padara ērtāk pārnēsājamu. Lieliskais Hp Probook 4330S pieejams par 369 latiem! Ņem vērā, ka datoram ir 3 gadu garantija un dāvanā saņemsi somu.

HP Pavilion G6

Arī HP Pavilion G6 tiek piedāvāts ar 3 gadu garantiju. Lai arī ierīce pieejama par diezgan patīkamu cenu – 349 latiem, tā aprīkota ar jaudīgu Intel Core i5 centrālo procesoru, četru gigabaitu operatīvo atmiņu un izdalīto grafisko karti, kura sniegs iespēju uzspēlēt ne pārāk prasīgas spēles. Taviem failiem vieta atradīsies uz 640 gigabaitus ietilpīga cietā diska.

Saistītās tēmas: acerhpportatīvie datori

Izsaki savu viedokli