Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Klāt ir jaunākie rudens piedāvājumi no M79 datorsalona, šoreiz par īpaši izdevīgām cenām tiek piedāvāti portatīvie datori, kas atbildīs visdažādākajām gaumēm.

HP Compaq Presario CQ57

Šis dators ir aprīkots ar AMD E-300 akselerēto procesoru, divu gigabaitu operatīvo atmiņu un 15.6 collu displeju. Ierīce lieliski noderēs kā darbam, tā arī mācībām, savus failus varēsi saglabāt 320 gigabaitus ietilpīgajā cietajā diskā. Lai arī HP Compaq Presario CQ57 pieejams par maksimāli zemu cenu, tikai 199 latiem, tas spēj atskaņot Full HD jeb 1080p video bez jebkādām problēmām!

Lenovo B570

Šo Lenovo datoru darbina divu kodolu Intel Celeron centrālais procesors, kā arī divu gigabaitu operatīvā atmiņa. Ar šādu komplektāciju būs pietiekami ikdienas darbiem, kā biroja aplikācijām, tā arī sērfošanai tīmeklī un saziņai ar draugiem, izmantojot, piemēram, Skype. Papildus visam ierīce aprīkota ar HDMI izeju, lai būtu iespējams baudīt filmas uz lielā ekrāna, piemēram televizora. Lenovo B570 pieejams par 229 latiem. Ierīcei ir 15.6 collu displejs.

HP ProBook 4530s 

Ja meklē uzticamu portatīvo datoru darbam un biežai līdzi nēsāšanai, tad nav ne mazāko šaubu, ka HP ProBook varētu būt viena no labākajām izvēlēm. Datorie ietērpti izturīgos korpusos, kā arī šis, par nepārspējami zemu cenu pieejamais HP ProBook 4530s tiek piedāvāts komplektācijā ar somu. Par 249 latiem tu iegūsi uzticamu datoru no uzticama ražotāja, ar divu kodolu centrālo procesoru, divu gigabaitu operatīvo atmiņu, HDMI izeju, kā arī ātru 320 gigabaitu cieto disku un 15.6 collu displeju.

Asus X54HY

Ja vēlies portatīvā datora uzspēlēt arī datorspēles, neieguldot milzu līdzekļus datora iegādē, tad pareizā izvēle būs par 329 latiem pieejamais Asus X54HY, dators aprīkots ar 15.6 collu displeju, Intel Core i3 centrālo procesoru, jaudīgu izdalīto grafisko karti, kā arī četru gigabaitu operatīvo atmiņu un 640 gigabaitu cieto disku. Teicama komplektācija par ļoti zemu cenu!

HP Pavilion dv6

Metāliskajā korpusā ietērptais HP Pavilion dv6 būs lielisks partneris kā izklaidē, tā arī darbā un mācībās. Ierīce aprīkota ar lielisku 15.6 collu displeju uz kura varēsi izbaudīt kā augstas izšķirtspējas video, tā arī kādu ne pārāk prasīgu datorspēli. Lielisku skanējumu nodrošinās Beats Audio skaņas sistēma, savukārt pirkstu nospiedumu lasītājs palīdzēs pasargāt tavus failus no nevēlamām personām. Ierīci darbina divu kodolu AMD A4 procesors un četru gigabaitu operatīvā atmiņa. Failiem vieta atradīsies uz 500 gigabaitus ietilpīga cietā diska. Lieliskais HP Pavilion dv6 nonāks tavā īpašumā par 389 latiem. Nobeigumā noteikti jāpiemin, ka ierīce aprīkota ar jau uzinstalētu Windows 7 Home Premium operētājsistēmu!

Toshiba L755

Ja nepieciešams īpaši jaudīgs portatīvais dators, tad pareizā izvēle būs Toshiba L755, kurš aprīkots ar Intel Core i5 centrālo procesoru, četru gigabaitu operatīvo atmiņu, kā arī jaudīgu Nvidia GT 525M grafisko karti. Uz ierīces 640 gigabaitu cietā diska ir jau uzinstalēta Windows 7 Home Premium operētājsistēma. 15.6 collu displejs nodrošinās īpaši kvalitatīvu attēlu, tomēr ja dosi priekšroku filmu vai spēļu baudīšanai uz lielāka ekrāna, talkā nāks HDMI izeja. Šis lieliskais dators tiek piedāvāts par īpaši patīkamu cenu – 409 latiem.

Saistītās tēmas: asusatlaideshplenovom79portatīvie datoritoshiba

Izsaki savu viedokli