Aktuāls

”Audi” superauto atgriežas Latvijā – šogad Biķernieku trasē ”’Audi R8 Coupe”, ”R8 Spyder” un citi

Auto, Moto

”LG V30” nesaņems divus ekrānus, tomēr ierīces dizains būs lielisks

Tālruņi, mobilās ierīces

”iOS 11” atnesīs jaunu iespēju, kā bloķēt ”Touch ID” un veikt ārkārtas zvanus

Tālruņi, mobilās ierīces

Daži ”Snapchat” īpašnieki tomēr pārdevuši savas akcijas

IT sasniegumi, bizness

Auto pieredzējušiem ceļotājiem – ”Volkswagen California XXL” ar virtuvi un vannasistabu

Auto, Moto

Klāt ir ilgi gaidītie jaunumi no M79 datorsalona un šoreiz ir sagatavoti īpaši izdevīgi piedāvājumi portatīvajiem datoriem, kā arī lieliskam Acer monitoram.

Portatīvais dators Lenovo ThinkPad E520

Spied šeit, ja vēlies iegūt plašāku informāciju par aprakstīto datoru.

Acer S201HLBD monitors ar LED aizmugurgaismojumu

Ja vēl joprojām lieto vecu monitoru, vai vēlies iegādāties papildus ierīci, tad šis ir lielisks brīdis, jo M79 datorsalons par nieka 63 latiem piedāvā lielisku 20 collu Acer lolojumu, kurš aprīkots ar moderno LED aizmgurugaismojumu, tādējādi patērē mazāk enerģijas un vienlīdz labi izgaismo visu attēlu. Monitors būs vienlīdz labi piemērots kā datorspēlēm un filmu baudīšanai, tā arī darbam. Klikšķini šeit, ja vēlies iegūt plašāku informāciju par produktu.

Pēdējās sērijas Asus portatīvie datori ar jaunajiem AMD procesoriem

Ar prieku varam piedāvāt pēdējās paaudzes Asus portatīvos datorus ar jaunajiem AMD A sērijas akseleretājamiem procesoriem. Pieejami 3 dažādi modeļi, kas atbilst dažādām vajadzībām, katrs varēs atrast sev piemēroto! Klikšķini šeit, lai iegūtu plašāku informāciju par šo portatīvo datoru sēriju!

HP ProBook sērijas portatīvie datori

Vēl joprojām ir spēkā izcilais piedāvājums HP ProBook sērijas portatīvajiem datoriem, kā 13.3, tā arī 15.6 collu modeļiem. Abi ir ietērpti izturīgā metāla korpusā un aprīkoti ar jaudīgu Intel Core i3 centrālo procesoru, kuram pa spēkam būs visdažādākie uzdevumi. Spied šeit, lai iegūtu plašāku informāciju.

Portatīvais dators HP Pavilion G6

Sen jau ir pagājušie tie laiki, kad jaudīga portatīvā datora cena tik rakstīta ar četriem cipariem, pie jaudīgas un uzticamas HP Pavilion G6 ierīces, kura var lepoties ar Intel Core i5 centrālo procesoru un izdalītu grafisko karti, nu ir iespējams tikt par 389 latiem, kas ir lieliska cena. Dators noderēs kā datorspēlēm, tā arī video apstrādei vai citām resursietilpīgām darbībām. Klikšķini šeit, lai iegūtu plašāku informāciju par jaudīgo HP Pavilion G6.

Portatīvais dators Asus P52F

Ja tev nepieciešams dators ar lielu procesora jaudu, taču grafiskā karte tik nav nepieciešama jaudīga, respektīvi neplāno spēlēt spēles, tad noteikti apsver Asus P52F piedāvājumu. Pieejams par 389 latiem, dators ir aprīkots ar Intel Core i5 centrālo procesoru, Windows 7 Home Premium operētājsistēmu, četru gigabaitu operatīvo atmiņu, kā arī 500 gigabaitu cieto disku. Klikšķini šeit, lai iegūtu plašāku informāciju.

Tāpat M79 klāstā ir vēl daudzi citi lieliski piedāvājumi, par kuriem vari uzzināt dodoties uz datorsalona mājaslapu!

Saistītās tēmas: acerasushpm79portatīvie datori

Izsaki savu viedokli