Aktuāls

”Tinda Finger” – 2017. gada dīvainākais izgudrojums?

IT sasniegumi, bizness

9 fakti, ko tu nezināji par Latvijas sasniegumiem kosmosa izpētes jomā

IT sasniegumi, bizness

Filipīnās tiek izmēģināta ”Twitter Lite” optimizētā aplikācija

Internets

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

LUKSEMBURGA, 2015. gada 17. decembris – SES S.A. (NYSE Euronext Paris and Luxembourg Stock Exchange: SESG) šodien paziņoja, ka tiešās translācijas satelīttelevīzijas raidītājs un maksas televīzijas operators Viasat, kas pieder Zviedrijas mēdiju un izklaides grupai “Modern Times Group” (MTG), ir nolēmis pagarināt sadarbību ar SES, lai pārraidītu aptuveni 230 kanālus Ziemeļu un Baltijas valstīs. Šī vienošanās nozīmē būtisku soli, lai ilgtermiņā nodrošinātu biznesu šajā reģionā.

MTG Viasat pārraides ietver bezmaksas televīzijas un maksas televīzijas kanālus SD un HD formātos. SES turpinās pārraidīt esošos Viasat kanālus Ziemeļu un Baltijas valstīs no ASTRA 4A un SES 5, kas atrodas 5 grādus uz austrumiem.

“Viasat ir bijis ilglaicīgs partneris kopš 1990. gadu vidus. Mēs esam ļoti gandarīti, ka Viasat paļaujas uz SES savā nepārtrauktajā attīstībā nākotnē,” teica SES Ziemeļu, Baltijas un Austrumeiropas pārdošanas nodaļas viceprezidents Håkan Sjödin. “Šī līguma pagarināšana norāda, ka satelītam ir svarīga loma televīzijas pārraidē un kā tas saglabās galveno lomu videobiznesā ilgtermiņa perspektīvā.”

SES_operations_pressphoto

Izsaki savu viedokli