Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Oficiālais Cat telefonu izplatītājs  Centrālajā un Austrumeiropā, kompānija TCCM, informē, ka jau septembra sākumā Latvijā būs nopērkams jaunais Cat® S40 viedtālrunis. Tas ir stiprs un izturīgs tālrunis, kas vienlīdz labi izskatās un darbojas. S40 ir izturīgākais Cat viedtālrunis. 2014. gadā visā pasaulē tika pārdoti vairāk nekā 10 miljoni izturīgo viedtālruņu.

Kā atklājies Cat veiktajos pētījumos, no tiem viedtālruņu lietotājiem, kuri tagad izmanto izturīgo tālruni, pēdējo piecu gadu laikā savu mobilo tālruni sabojājuši 80%. Pusei ekrāns bija saplaisājis vai sabirzis drumslās, un nedaudz mazāk nekā puse tālruni bija sabojājuši, to netīšām iemetot vai iegremdējot ūdenī. Un aptuveni trešdaļai bija nolūzušas sastāvdaļas – vāciņi vai citas detaļas – visbiežāk tādēļ, ka tās nomestas zemē.

S40_0236_toolbox_sea

Aptaujātie uzsvēra, ka sarežģītās darba vidēs tālruņu sabojāšana ir izplatīta problēma. Piemēram, vairāk nekā pusei no aptaujātajiem bija atgadījies, ka tālruņa ekrāns saplaisā vai saplīst. Daudzi no respondentiem tālruni bija sabojājuši vairākkārt, jo tādēļ, ka viņiem licies, ka nav nopērkami izturīgi tālruņi, kas arī labi izskatās, viņi izmantojuši nepiemērotas ierīces.**

Jaunais Cat S40 izstrādāts, lai risinātu šīs problēmas un būtu piemērots 85 miljoniem cilvēku visā pasaulē, kas strādā celtniecībā. Tas ir izturīgs un jaudīgs, tajā pašā laikā tam ir arī labs dizains.

„Pārāk daudz cilvēkiem sabojāti viedtālruņi ir likuši vilties un radījuši zaudējumus vien tāpēc, ka izmantoti tādā vidē, kādai tie nav paredzēti,” atzīst Bullitt Mobile vadītājs Olivers Šulte. „Mēs saskatījām iespēju radīt stilīgu un izturīgu viedtālruni. S40 var lepoties ar labu dizainu, darbojas ar jaunāko Android versiju un piedāvā mūsu klientiem nepieciešamo izturību.”

Parametri:

  • Kritiena izturība testēta, nometot no līdz pat 1,8 m augstuma uz betona
  • IP68 un pārsniedz Mil-Spec 810G – ūdens, putekļu un triecienizturīgs
  • Īpaši spilgts ekrāns, saskatāms pat tiešā saules gaismā
  • Ietilpīgs akumulators
  • Corning® Gorilla® Glass 4 stikls
  • Ekrāns reaģē uz pieskārieniem cimdos
  • Ekrāns ļauj darboties ar mitriem pirkstiem
  • Ūdensizturības brīdinājuma sensori informē lietotāju, kad tālrunis nav ūdensdrošs (un ar animāciju rāda, kā to izlabot)
  • Specializēts lietotņu veikals, kurā atrodamas jaunākās lietotnes, kas paredzētas darbam un izklaidei ārpus telpām (pieejams arī Google Play)
  • Kopā ar tālruni tiek piedāvāti arī saderīgi Cat piederumi

S40 būs nopērkams septembra sākumā. Tā aptuvenā cena – 400 eiro.

S40-water-bg-with-shadow

Izsaki savu viedokli