Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tehnoloģiju ziņu portālus visā pasaulē šonakt pāršalca ziņa par kādu ļoti negaidītu un strauju pavērsienu viedtālruņu tirgū. Korporācija Microsoft šonakt no Apple iegādājās tiesības uz iPhone zīmolu, un ir kļuvis zināms, ka jau maija vidū Microsoft uzsāks Apple iPhone ražošanu. Eksperti lēš, ka turpmāk iPhone tiks pārdots bez kontrakta ar mobilo sakaru operatoru, un tā cena būs 500 ASV dolāri par Apple logo + aptuveni 200 dolāri tālruņa pašizmakas segšanai.


Stīvijs Balmers priecājas par Microsoft jaunieguvumu

Microsoft vadītājs Stīvijs Balmers telefonintervijā tehnikas portālam BOOT.Lv nespēja slēpt sajūsmu par iespēju ražot produktu, kuram 500 dolārus no cenas sastāda maksa par Apple logotipu: “Man ir patiess prieks, ka mums izdevās no Apple pārpirkt tiesības ražot iPhone viedtālruni, un saglabāt uz tā Apple logotipu. Tādējādi mēs varēsim kontrolēt vēl lielāku viedtālruņu tirgus daļu, kā arī prasīt no pircējiem 500 dolāru lielu samaksu par Apple logo.”

Pagaidām nav ziņu par to vai kādas izmaiņas piedzīvos arī tālruņa operētājsistēma, taču Stīvijs Balmers portālam BOOT.Lv atzina, ka Home pogu iPhone tālruņos turpmāk aizstās Start poga. Stīvijs gan atteicās komentēt vai kādas iPhone operētājsistēmas tehnoloģijas ir plānots integrēt arī Microsoft Windows Mobile operētājsistēmas jaunākajā versijā.

Saistītās ziņas:
Pērkot Apple datorus, pircēji maksā 500 dolārus par logo


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli