Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pasaulē ir ļoti daudz interesantu cilvēku, taču daži no viņiem ir īpaši interesanti, piemēram, Zune vīrs, kurš šobrīd plāno mainīt savu vārdu. Fakts, ka cilvēks vēlas mainīt vārdu nebūt nav tik rets, taču minētais indivīds vēlas to mainīt uz “Microsoft Zune”.


Šis cilvēks, kurš jau iepriekš bija ieguvis iesauku Zune vīrs, jau iepriekš ir nonācis plašsaziņas līdzekļu un visas pasaules iedzīvotāju redzes lokā. Pirmo reizi ziņās par šo vīrieti ziņoja šī gada 11. jūnijā, kad viņš uztetovēja savu pirmo Microsoft Zune tetovējumu, otrā reize bija 19. jūnijā, kad cits šī produkta tetovējums tika iemūžināts uz otras viņa rokas, bet trešā reize bija 17. septembrī, kad Zune tetovējums parādījās arī uz viņa muguras.

Tomēr tas nebūt nebija viss. Šoreiz gan Zune vīrs nav nolēmis taisīt jaunu tetovējumu, bet gan mainīt vārdu, lai tas labāk atbilstu viņa iesaukai. Jā, Zune vīrs cer, ka turpmāk viņa vārds būs Microsoft Zune jeb Maikrosofts Zūns.

Tā kā Microsoft Zune ir zīmols, kas pieder kompānijai Microsoft, vēl nav skaidrs vai šim vīrietim tik tiešām izdosies nomainīt savu vārdu. Acīm redzot, šāds solis būtu pieļaujams, ja indivīds šādā veidā necenšas gūt materiālu labumu vai arī negrauj zīmola slavu. Tomēr jāsaka godīgi – visticamāk šim cilvēkam varētu rasties problēmas ar abu punktu izpildīšanu.

Portāls BOOT.Lv saviem lasītājiem noteikti ziņos vai šim vīrietim izdosies mainīt savu vārdu uz Microsoft Zune.

Forums, kurā Zune vīrs apraksta savus nodomus

Izsaki savu viedokli