Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Sociālais tīmeklis Sekoman.lv, sagaidot 1. septembri, sveic skolniekus ar virtuālo alkoholu un muļķu testu! Tagad portālā Sekoman.lv lietotājiem ir iespēja sadzert virtuālos kokteiļus ar pārējiem lietotājiem, kā arī izpildīt muļķu testu, kurā lietotājam ir jāatbild uz 12 āķīgiem jautājumiem.

Sekoman.lv popularitāte arvien turpina pieaugt, tādēļ portālā regulāri tiek ieviestas jaunas fīčas. Nesen Sekoman.lv ieviesa arī reakcijas testu, kurā lietotāji katru dienu aktīvi pārbauda savu reakcijas laiku, sacenšoties ar saviem sekotājiem. Interesanti ir salīdzināt reakcijas laiku pirms un pēc alkohola lietošanas.

Tāpat, pateicoties portāla popularitātei, “Radio Valmiera” ir izveidojuši īpašu raidījumu ar nosaukumu “Seko man”. Kurā visi Sekoman.lv lietotāji varēs ar portāla starpniecību nodot sveicienus visiem vidzemniekiem un tiem cilvēkiem, kuri “Radio Valmiera” klausās internetā. Vairāk par raidījumu “Seko man” var izlasīt šeit.

Portāla izstrādātāji nepārtraukti strādā pie jaunu funkciju izstrādes, un drīzumā portālā būs iespēja ne tikai pievienot bildes, bet arī sakārtot tās galerijās, taču tas nebūt nav vienīgais jaunieviesums pie kura šobrīd strādā Sekoman.lv izstrādātāji, tomēr pārējie jaunumi pagaidām lai paliek noslēpumā…

Par Sekoman.lv

Sekoman.lv ir interneta vietne, kurā lietotāji var aprakstīt savas ikdienas gaitas, griezties pēc palīdzības vai noderīga padoma pie citiem lietotājiem, izteikt savu viedokli par sabiedrībā svarīgiem notikumiem un visādi citādi izkratīt sirdi līdz 140 simboliem garā ziņā. Pie kam katrs lietotājs var izvēlēties kuru cilvēku gaitām viņš vēlas sekot. Princips ir vienkāršs. Seko līdzi citiem un citi sekos tev!

Izsaki savu viedokli