Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms laika BOOT.Lv jau rakstīja, ka portāls Sekoman.lv sadarbībā ar “Radio Valmiera” ēterā katru Ceturtdienas vakaru plkst. 19:00 piedāvā 2 stundu garu raidījumu “Seko man”. Tagad līdzīgs raidījums katru Trešdienas vakaru būs dzirdams arī “Kurzemes Radio” ēterā!

Šī raidījuma laikā ikvienam Sekoman.lv lietotājam būs iespēja pasveicināt “Kurzemes Radio” klausītājus un diskutēt par “Kurzemes Radio” dīdžeja piedāvātajām tēmām, kā arī ieteikt savas tēmas.

Kurzemnieki šo radiostaciju var dzirdēt šādos FM vilņos: Liepājā – FM 88,4Mhz; Ventspilī – FM 107,9Mhz; Tukumā – FM 92,4Mhz; Saldū – FM 98,9Mhz; Kuldīgā un Talsos – FM 106,4Mhz. pārējie “Kurzemes Radio” var klausīties internetā.

Raidījumu vadīs “Kurzemes Radio” dīdžejs Edgars Eglītis. Raidījums būs 2 stundas garš, un katru nedēļu Edgars Eglītis izvēlēsies vairākas interesantas tēmas par kurām tad arī Sekoman.lv lietotāji varēs izteikt savu viedokli. Protams, raidījuma laikā ikvienam Sekoman.lv lietotājam būs iespēja ēterā nodot apsveikumus un novēlējumus “”Kurzemes Radio” klausītājiem. Ik pa laikam raidījumā tiks izspēlētas arī balvas.

Lai piedalītos raidījumā Sekoman.lv lietotājam ir jāraksta komentārus zem “Kurzemes Radio” profila ieraksta par raidījuma tēmu (spiežot uz saites “Atbildēt”). Tad dīdžejs Edgars Eglītis nolasīs šo tekstu ēterā, pakomentēs to un uzliks kādu labu dziesmu.

Par Sekoman.lv

Sekoman.lv ir interneta vietne, kurā lietotāji var aprakstīt savas ikdienas gaitas, griezties pēc palīdzības vai noderīga padoma pie citiem lietotājiem, izteikt savu viedokli par sabiedrībā svarīgiem notikumiem un visādi citādi izkratīt sirdi līdz 140 simboliem garā ziņā. Pie kam katrs lietotājs var izvēlēties kuru cilvēku gaitām viņš vēlas sekot. Princips ir vienkāršs. Seko līdzi citiem un citi sekos tev!

Izsaki savu viedokli