Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pēc sedana prezentācijas Parīzē Seat Ženēvā izstādīs jaunā Exeo universālu ST. Uzreiz jāatgādina, ka jaunais vidējās klases pārstāvis nebūt nav pilnīgi jauns, jo patiesībā tas ir tikai nedaudz pārstrādāts pagājušās paaudzes Audi A4. Tas skaidri redzams, aplūkojot Exeo ST sānu līniju, kas viens pret viens pārmantota no A4. Kopējais automobiļa garums – 4,66 metri.

Tāpat kā priekša arī aizmugure veidota individuāla un lepojas ar lieliem horizontāliem lukturiem, masīvu buferi un divām izplūdes izejām. Zem pārsega atrodams 442 litrus liels bagāžas nodalījums.

Dzinēju gammu abām virsbūvēm veidos pieci agregāti. Trīs benzīna – 1,6-litru ar 102 zirgspēkiem, 1,8-litru turbo ar 150 zirgspēkiem un divu litru TSI turbo ar 200 zirgspēkiem – un divas divu litru dīzeļdzinēja versijas ar 143 un 170 zirgspēkiem. Visi dzinēji atbildīs Euro 5 atgāzu normai.

Aprīkojuma līmeņi piedāvājumā trīs – Reference, Style un Sport. Jāatzīmē, ka bāzes aprīkojumā ietilps ABS, ESP, septiņi drošības spilveni un kondicionētājs. Tirdzniecībā Exeo nonāks jau aprīlī, un tā sedana bāzes cena Vācijā būs 21990 eiro, bet universāls visdrošāk maksās vismaz 24000 eiro.

Izsaki savu viedokli