Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Līdz šim planšetdatori ir izmantojuši tikai un vienīgi flash tipa iebūvētās atmiņas. Tiesa gan, pavisam drīz tas mainīsies, jo Seagate ir izveidojusi ļoti mobilu cieto disku, kas piemērots tieši šādām ierīcēm.

Kaut arī izveidotā informācijas glabātuve sasniedz 2,5 collu izmēru, tā ir tikai 5 mm bieza. Tāpat izstrādājums var lepoties ar ļoti niecīgu svaru – 93 grami.

Kāds ieguvums no SSD aizstāšanas ar HDD tipa diskiem? Vispirms jau uzlabotā ietilpība. Seagate apgalvo, ka šādi būs iespējams palielināt planšetdatoru iebūvēto atmiņu līdz pat 500 GB. Turklāt kompānija ir smagi strādājusi, lai samazinātu cietā diska mīnusus.

Izstrādājums nodrošina tādu pašu izturību kā flash tipa atmiņas, piemēram, cietais disks izturēs nopietnāku triecienu, nekā planšetdatora ekrāns. Tāpat tas ir apgādāts ar vairākiem sensoriem (to skaitā arī temperatūras), kas analizēs un ļaus izvairīties no draudīgiem lietošanas apstākļiem.

Interesanti, ka šie Seagate cietie diski nodrošina tādu pašu enerģijas patēriņu (0,14 W) kā 64 GB flash atmiņas, savukārt ātrdarbības ziņā tie ir pielīdzināmi alternatīviem 16 GB izstrādājumiem.  Turklāt šādi izstrādājumi būtiski uzlabos planšetdatoru informācijas ietilpību vienlaikus samazinot cenu.

seagate cietais disks planšetdatoriem

Saistītās tēmas: cietais disksplanšetdatoriseagate

Izsaki savu viedokli