Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Eļektroņikas portālu BUUT.Lv šodien ir sasniegusi kāda ļoti satraucoša vēsts – globālās sasilšana apdraud Linux pingvīnu Tuksu (Tux)! Jāatzīst, ka šī problēma ne pa jokam nodarbina mūsu planētas dižāko programmētāju prātus. Par to kādu iespaidu šī problēma varētu atstāt uz Linux operētājsistēmu, lasiet turpinājumā. IT dzīvnieku tiesību aizstāvju organizācija IT–WWF nākusi klajā ar satraucošu paziņojumu: “Globālās sasilšanas rezultātā sākusies ļoti strauja ledāju kušana, kas nozīmē to, ka Linux pingvīnam Tuksam var tikt liegta iespēja dzīvot viņa dabiskajā faunā.”


Kāds organizācijas pārstāvis vārdā Kirils portālam BUUT.Lv izskaidroja šīs problēmas iespējamās sekas: “Strauja apstākļu maiņa var pingvīnā izraisīt tādu stresu, kas pēc mūsu domām var izraisīt globālu Linux datoru kerneļu paniku.”

Tā kā liela daļa interneta mājaslapu tiek glabātas uz serveriem, kuros ir uzstādīta kāda no Linux distribūcijām, eļektroņikas portāls BUUT.Lv aicina savus lasītājus tūlīt pat iesaistīties akcijā “Global Chill”, un izslēgt savus datorus un pārējās elektroniskās ierīces, lai mazinātu globālās sasilšanas tempu, un tādējādi dotu laiku palīdzēt Linux pingvīnam Tuksam.

Tikmēr priecāsimies par to, ka mūsu iemīļotajam pingvīnam pagaidām viss ir kārtībā ar veselību – par to liecina nesen notikušais operētājsistēmu uzlaušanas konkurss, kurā pingvīns Tukss esot 2 minūšu laikā līdz serdei apēdis iegrauztu ābolu.

Izsaki savu viedokli