Aktuāls

Microsoft jaunais vadītājs – Satja Nadella -, kas kompānijas varas grožus pārņēma vien šā gada februārī, ir izsūtījis kompānijas darbiniekiem e-pastu, kurā skaidro savu nākotnes redzējumu un kompānijas plānus. Rezultātā Microsoft piedzīvos gan vairākas iekšējais izmaiņas, gan arī tādas, ko redzēs un sajutīs patērētāji.

Satja Nadella sola, ka kompānijā jau tuvākajā laikā gaida iespaidīgas pārmaiņas. Vispirms jau kompānija vairāk koncentrēsies uz mobilajiem un mākoņdatošanas servisiem, uzlabojot produktivitāti un arvien vairāk cilvēkiem ļaujot darīt vairāk un sasniegt vairāk.

Satja Nadella plāno laist klajā arī jaunus produktus, šajā sakarā pieminot arī pirms pāris gadiem prezentēto Surface sērijas planšetdatorus. Vienlaikus kompānija turpinās strādāt pie Xbox spēļu konsolēm un turpinās darbu pie Windows Phone operētājsistēmas, kā arī tās popularitātes nodrošināšanas ar Nokia ierīcēm.

Attiecībā par citiem produktiem Satja Nadella norādīja, ka viņa mērķis ir paātrināt arī programmatūras izstrādes ātrumu. Kā viens no veidiem kā uzlabot izstrādes ātrumu, tiek minēta atbildīgo personu skaita samazināšana, vienlaikus investējot kvalitātes uzlabošanas pasākumos.

Nobeigumā Nadella norāda, ka viņš saprot, ka kompāniju jau tuvākajā laikā sagaida vairāki izaicinājumi un tālākas attīstības ceļā būs vairāki šķēršļi. Tāpat vadītājs norādījis, ka lietošanas ērtums un inovācijas nereti ir grūti apvienojami jēdzieni, taču viņš ir pārliecināts, ka Microsoft izdosies atrast vidusceļu.

SatyaNadella

Saistītās tēmas: microsoft

Izsaki savu viedokli