Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Arī videokameras turpina atīstītes, tomēr, lai varētu filmēt zem ūdens nepieciešamas dārgas profesionāļu ierīces. Iespējams arī kameru ietērpt ūdensdrošā ietvarā. Kompānija Sanyo piedāvā risinājumu kas nav tik dārgs kā citas zemūdens kameras – uzlabotais ūdensizturīgās kameras Xacti modelis.


Sanyo Xacti DMX-CA8

VGA izšķirtspējas ( 640 x 480 pikseļi ) video nešķiet nekas īpašs. Taču, ja ir iespējams uzņemt šādas izšķirtspējas video zem ūdens? Tieši tāpēc Sanyo piedāvā savu jauno Xacti DMX-CA8 videokameru.

Kamera atbilst JIS IPX5 un IPX8 ūdensizturības standartiem, kas nozīmē, ka ar to iespējams filmēt pat atrodoties stundu 1.5 metru dziļumā. Atšķirībā no vecākās Xacti versijas, šai ir 8 megapikseļu CMOS sensors ( vecajai bija 6 megapikseļu sensors ) un sejas atpazīšanas tehnoloģija. Tāpat arī ierīcei ir jauna zemūdens filmēšanas tehnoloģija, kas koriģē zilo krāsu. Sanyo Xacti DMX-CA8 ir aprīkota ar 5x optisko mērogmaiņu.

Pagaidām nav ziņu, kad videokamera nonāks Eiropas tirgū, taču Japānas veikalu plauktos tā nonāks jau maija vidū un ierīces cena būs aptuveni 490 ASV dolāri.

Izmantotie resursi:
AKHIBARANEWS.com

Izsaki savu viedokli