Aktuāls

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi

”Fidget Spinner” nav miris – izgatavots tālrunis ar iestrādātu gultni

Tālruņi, mobilās ierīces

Vairums jauniešu labprātāk iegādātos ”iPhone”, nevis ”Android” viedtālruņus

Tālruņi, mobilās ierīces

Uzlabojoties kameru izšķirtspējām, video kvalitātei un citu failu apjomam, ir nepieciešami arvien lielākas ietilpīgākas datu nesēji. Jaunāko risinājumu izstrādājuši SanDisk speciālisti, laižot klajā SD atmiņas karti, kas var lepoties ar pus-terabaita ietilpību.

SanDisk izstrādātā Extreme Pro UHS-I SDXC atmiņas karte patiešām ļauj saglabāt 512 GB informācijas objektā, kas nav lielāks par pastmarku.

Turklāt šī atmiņas karte var lepoties ar visai cienījamiem tehniskajiem parametriem. Tās informācijas rakstīšanas ātrums sasniedz 90 MB/s, bet lasīšanas ātrums – 95 MB/s. Šāds rakstīšanas/lasīšanas ātrums būs pietiekams, lai ierakstītu 4K izšķirtspējas video.

Tāpat jāatzīmē, ka ierīce ir trieciendroša, ūdensdroša, kā arī spēj paciest rentgenstarojumu un straujas temperatūras svārstības. SanDisk nodrošina ierīcei mūža garantiju un apgādājis to ar RescuePro Delux datu atgūšanas programmu.

Visbeidzot jāmin, ka šī izturīgā 512 GB atmiņas karte nav lēts prieks. ASV izstrādājums nopērkams par 800 ASV dolāriem. Tiesa, būs pieejamas izstrādājuma versijas ar 128 GB un 256 GB ietilpību.

sandisk_2

Saistītās tēmas: atmiņas kartessandisk

Izsaki savu viedokli