Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānijas Samsung divīzija, kas nodarbojas ar mobilo ierīču ekrānu izstrādi, nākusi klajā ar prognozi, ka augošais piepresījums pēc viedtālruņiem un ierīcēm ar skārienjutīgiem var veicināt OLED ekrānu pārdošanas apjomu. Samsung Mobile Displays savu prognozi pamato ar apgalvojumu, ka, vērojot šībrīža tirgus tendences, mobilo ierīču ražotāji vēlēsies savus dārgā gala produktus aprīkot ar augstākās kvalitātes ekrāniem. Samsung Mobile Displays izteica minējumu, ka tuvāko 5 gadu laikā 50% mobilo tālruņu, 20% digitālo kameru un 30% pārnēsājamo spēļu konsoļu varētu tikt aprīkoti ar OLED ekrānu.


Samsung Omnia HD tālrunis, kas ir aprīkots ar OLED ekrānu

Tā kā pasaulē ik gadu tiek pārdoti vairāk kā miljards mobilo tālruņu (un šis skaitlis nākamo 5 gadu laikā, visticamāk, turpinās pieaugt), Samsung prognozē, ka mobilajos tālruņos vien tiks lietoti vairāk kā 500 miljoni OLED ekrānu.

Atgādināsim, ka Samsung jau iepriekš ir izteikuši pozitīvas prognozes par OLED ekrāniem, paziņojot, ka pusei no šogad prezentētajiem Samsung tālruņiem ar skārienjutīgo ekrānu tiks iebūvēts AMOLED tehnoloģijas displejs.

Tāpat Samsung paredz, ka līdz 2012. gadam viedtālruņu pārdošanas apjomi no 170 miljoniem ierīču gadā būs pieauguši līdz 500 miljoniem vienību gadā, sasniedzot 29 procentu lielu daļu no kopējā mobilo tālruņu tirgus.

Izmantotie resursi:
www.oled-info.com

Izsaki savu viedokli