Aktuāls

Jūnija sākumā Samsung novilka noslēpumu plīvuru no baumu apvītā “Z” viedtālruņa, kas bija pasaulē pirmais viedtālrunis, ko darbināja Tizen operētājsistēma. Izstrādājumam jau šā mēneša sākumā bija jānonāk pārdošanā, taču tā nenotika, radot aizdomas par kartējām problēmām izstrādes procesā. 

Vadoties pēc Samsung iepriekš izziņotā plāna, “Z” viedtālrunim pie pirmajiem pircējiem (Krievijā) vajadzēja nonākt jau jūlija sākumā (pirms tam tika solīts pat maijs). Taču tas tā arī nenotika, un līdz pat vakardienai Samsung nesniedza komentārus par radušos situāciju un tās iemesliem.

Nesen publicēts Samsung oficiālais viedoklis norāda, ka debija atlikta, lai uzlabotu Tizen “ekosistēmu”. Ar to, iespējams, tiek domāts nelielais aplikāciju apjoms, kas pieejams šīs operētājsistēmas ierīcēm.

Plašākus komentārus Samsung nav sniedzis, vien vairākkārt norādot, ka neplāno atmest ideju par Tizen operētājsistēmas darbinātiem viedtālruņiem. Jāatgādina, ka Tizen operētājsistēmas viedtālruni jau ilgstoši ir piemeklējušas problēmas, pārceļot tā debijas datumu. Tiesa, tas gan nav liedzis Samsung izstrādāt, prezentēt un laist pārdošanā šīs operētājsistēmas viedpulksteņus.

samsung-z-gold-top-macro-650x433-c

Saistītās tēmas: samsungtizen

Izsaki savu viedokli