Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms laika izskanēja ziņas, ka Samsung gatavo jaunu Galaxy Alpha sērijas viedtālruni, iemiesojot premium klases dizaina iezīmes arī vidējās klases ierīcēs. Tagad baumas vēsta, ka kompānija ir izstrādājusi nevis vienu, bet gan trīs jaunus tālruņus, kas ietērpti viengabalainā alumīnija korpusā.

Pirmais viedtālrunis, par kura eksistenci vēsta neoficiāla informācija un nopludināti attēli, ir Galaxy Alpha A5. Tas  būs vidējās klases tālrunis, kas saņēmis 5 collu 720p izšķirtspējas SuperAMOLED displeju un četru kodolu 1,2 GHz Snapdragon procesoru. Ierīces aizmugurē atradīsies 13 MP kamera, kas būs spējīga uzņemt arī 1080p izšķirtspējas video.

galaxy alpha series

Galaxy Alpha A5 ir saņēmis microSD un nanoSIM karšu lasītājus. Ierīces cena ASV būs robežās no 400 līdz 450 ASV dolāriem, vēsta neoficiāla informācija.

Tikmēr otrs viedtālrunis – Galaxy Alpha A3 – tiks apgādāts ar pieticīgākām komponentēm. Displeja funkcijas veiks 4,52 collu qHD izšķirtspējas SuperAMOLED izstrādājums. Ātrdarbību nodrošinās Snapdragon 410 procesors, bet attēlu uzņemšanas funkciju veiks 8 MP kamera aizmugurē (ierakstīs arī 1080p izšķirtspējas video) un 5 MP kamera priekšpusē.

Nobeigumā jāmin, ka šie divi nebūs vienīgie Galaxy Alpha sērijas pārstāvji. Neoficiāla informācija vēsta, ka jau drīzumā debiju varētu piedzīvot arī Galaxy Alpha A7 viedtālrunis, kas, salīdzinot ar Galaxy Alpha A3 un A5, saņems labāku tehnisko specifikāciju.

 galaxy alpha series 2

Saistītās tēmas: samsung galaxyviedtālruņi

Izsaki savu viedokli