Aktuāls

”Apple” sejas identificēšanas tehnoloģijas drošības aspekti

Tālruņi, mobilās ierīces

”Nokia” jaunais telefons varētu saņemt līdzīgu ekrānu kā ”Galaxy S8”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar skaistām uzvarām aizvadīts Latvijas rallijkrosa kausa 6. posms Biržos

Auto, Moto

”OxygenOS 4.5” atnesīs dažas ”OnePlus 5” funkcijas ”OnePlus 3/3T” viedtālruņos

Tālruņi, mobilās ierīces

”Tinda Finger” – 2017. gada dīvainākais izgudrojums?

IT sasniegumi, bizness

Lai arī Samsung ir paziņojis par plāniem būtiski reformēt kompānijas viedtālruņu klāstu, ir skaidrs, ka arī turpmāk kompānijas hierarhijā būs atrodami budžeta klases viedtālruni. Tagad informācija noplūdusi par vienu no tiem.

Samsung viedtālrunis, kas slēpjas zem modeļa numura SM-J100F, ir apgādāts ar 4,8 collu displeju, kas nodrošinās 480×800 pikseļu izšķirtspēju. Gan ierīces priekšpusē, gan aizmugurē tiks novietota 5 MP kamera, kas būs spējīga ierakstīt 1080p izšķirtspējas video. Jāatzīmē, ka aizmugurē atradīsies arī LED zibspuldze.

Ātrdarbību nodrošinās 1 GB operatīvā atmiņa, četru Cortex-A53 kodolu 1,2 GHz procesors un Vivante GC7000UL grafiskais procesors. Šāda sistēma ļaus nodrošināt 4G LTE Cat.4 tīklu savienojumu un sasniegt teorētisko lejupielādes ātrumu 150 Mbps apmērā.

Ierīci darbinās Android 4.4.4 KitKat operētājsistēma. Iebūvētās atmiņas apjoms būs 4 GB, taču lietotājam būs pieejami tikai 2,2 GB.

Neoficiāla informācija vēsta, ka Samsung strādā pie vēl kāda viedtālruņa, kas leposies ar patīkamu cenu. Tā modeļa numurs ir SM-E500F, un ārzemju tehnoloģiju mediji spekulē, ka šī ierīce iedibinās Samsung “E” viedtālruņu sēriju.

samsung logo

Saistītās tēmas: baumassamsungsamsung galaxy

Izsaki savu viedokli