Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung Electronics starptautiskajā dizaina izcilības konkursā International Design Excellence Awards (IDEA) uzņēmumu kategorijā saņēmis visvairāk apbalvojumu – četras zelta, divas sudraba un vienu bronzas godalgu.

Ar zelta godalgām apbalvoti trīs Samsung rentgena tehnoloģiju produkti, kas liecina uz Samsung veiksmīgo attīstību medicīnas iekārtu ražošanā. Zelta godalgu saņēmusi arī Samsung portatīvā plīts virsmas iekārta, pateicoties tās īpašajam materiālam, kas virsmu padara ļoti viegli tīrāmu un ērti lietojamu.

Sudraba godalgas piešķirtas Samsung 9. sērijas klēpjdatoram un NX200 digitālajai fotokamerai. Klēpjdators citu starpā izcēlies ar tā īpaši plāno un vieglo dizainu – tas ir vien 12,9 milimetrus biezs, savukārt fotokamera žūrijas atzinību izpelnījusies ar savu metālisko korpusu un atbilstību profesionāļu vajadzībām. Bronzas godalgu saņēma Samsung SB970 monitors.

Pavisam IDEA konkursa finālistu vidū tika iekļauti trīspadsmit Samsung produkti, tostarp GALAXY Note viedtālrunis un Samsung Smart TV.

Prestižo IDEA konkursu organizē Amerikas Rūpniecības dizaineru savienība (Industrial Designers Society of America).

Saistītās tēmas: samsung

Izsaki savu viedokli