Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung Electronics, patērētāju elektronikas tirgus līderis, ir saņēmis 37 prestižos 2010.gada Starptautiskās patērētāju elektronikas izstādes (CES) Inovāciju apbalvojumus. CES ir pasaulē lielākā patērētāju tehnoloģiju izstāde, kuru ik gadu organizē Patērētāju elektronikas asociācija (Consumer Electronics Association (CEA)).

Trīs gadu laikā Samsung kopumā ir saņēmis jau vairāk nekā 100 apbalvojumu (2009. gadā – 23, 2008. gadā – 46). Starp šiem CES apbalvojumiem ietilpst arī divas Labāko inovāciju un sešas Eko-dizaina godalgas. CES Inovāciju programmā pieteiktos produktus 36 kategorijās vērtē īpaša ekspertu žūrija, kurā ietilpst neatkarīgi industriālie dizaineri, inženieri un mediju pārstāvji, kas izvērtē produktu dizainu un tajos iekļautās modernās tehnoloģijas.

“Mēs esam pagodināti ar CEA un tās industrijas ekspertu izrādīto atzinību mūsu tehnoloģijām un dizaina inovācijām. Samsung darbinieki visā pasaulē neatlaidīgi strādā pie tā, lai radītu produktus, kas izmaina cilvēku dzīves, – šo Inovāciju apbalvojumu saņemšana ir kā cieņas apliecinājums mūsu darbinieku pūlēm,” sacīja Samsung Electronics Amerikas reģiona kompānijas prezidents un vadītājs CS Čojs (CS Choi). “CEA ir autoritatīva un cienījama organizācija, līdz ar ko tās atzinība ir ļoti svarīga visiem Samsung kompānijā strādājošajiem cilvēkiem.”

Samsung Electronics godalgoto produktu klāstā ietilpst trīs televizori, deviņi Blu-ray atskaņotāji un mājas kinozāles sistēmas, digitālā fotokamera un kameras objektīvs, pieci mobilie telefoni, SSD disks, trīs 3D monitori, 3D projektors un divi portatīvie datori. Papildus tam Samsung ir ieguvis sešas eko-dizaina balvas, kuras piešķirtas divām mājsaimniecības iekārtām, LED monitoram, kā arī pusvadītāju un ekrāntehnoloģiju produktiem. Visi godalgotie Samsung produkti būs apskatāmi 2011.gada Starptautiskajā patērētāju elektronikas izstādē (ICES 2011), kas no 6. līdz 9.janvārim norisināsies Lasvegasas Izstāžu centrā.

Ieskats dažu CES apbalvojumus saņēmušo iekārtu žūrijas vērtējumā:

 • Jaunā Samsung NX100 fotokamera piedāvā DSLR fotokamerām atbilstošu veiktspēju un attēla kvalitāti. Savukārt tās vieglais pielietojums un mobilitāte atbilst kompaktkameru klasei. Tā ir pasaulē pirmā bezspoguļa kamera ar maināmiem objektīviem, kas aprīkota ar objektīvā iebūvētu kameras iestatījumu kontroles sistēmu, tādējādi dodot lietotājiem iespēju mainīt kameras iestatījumus, izmantojot objektīvu.
 • Pasaulē pirmais inteliģentais i-Function objektīvs NX 20-50mm ir revolucionārs izstrādājums, kas ikvienam sniedz iespēju viegli uzņemt profesionālas kvalitātes attēlus. Līdz ar i-Function taustiņa nospiešanu un fokusa gredzena pagriešanu NX 20-50mm objektīvs nodrošina pieeju objektīvā iebūvētām kameras kontroles iespējām. Tas lietotājiem sniedz ātru piekļuvi kameras iestatījumiem bez vajadzības izmantot vairākas opciju izvēlnes.
 • Samsung HT-C9950W 3D Blu-ray mājas kinozāles sistēma ir elegants un funkcijām bagāts produkts, kas aprīkots ar slot tipa diska ielādes mehānismu un premium kategorijas skaļuma regulācijas rullīti. Lietotāji, izmantojot Samsung Apps funkciju, var piekļūt tiešsaistes informācijai, izklaides iespējām un dažāda veida lejupielādējamam saturam. Savukārt AllShare savienojums ļauj straumēt multivides saturu uz televizoru, kas atbalsta DLNA savienojuma standartu.
 • Mobilo telefonu kategorijā Samsung ir saņēmis apbalvojumus par Samsung Craft un trim Galaxy S viedtelefoniem – Vibrant, Captivate un Epic 4G.
 • Samsung 512GB SSD disks nodrošina izcilu veiktspēju un uzticamību ar samazinātu enerģijas patēriņu, kā arī tas izmanto 3.0 Gbit/s SATA savienojumu un 30nm kategorijas NAND flash mikroshēmas, kas balstītas uz DDR NAND tehnoloģijas bāzes. SSD disks var nodrošināt secīgu datu nolasīšanu ar ātrumu līdz 250 MB/s, savukārt datu ierakstīšanu ar ātrumu 220 MB/s, kas ir 3 reizes ātrāks sniegums kā tipiskam klēpjdatora cietajam diskam.

Kā daļu no Samsung PlanetFirst iniciatīvas, kas ir kompānijas apņemšanās līdz 2013. gadam kļūt par vienu no videi draudzīgākajām kompānijām pasaulē, Samsung ir izvirzījis mērķi radīt apkārtējai videi draudzīgus produktus un izveidot videi nekaitīgas ražotnes. Kā atzinību par šīm pūlēm Samsung ir saņēmis sešas Eko-dizaina godalgas, kas ir kompānijas visu laiku augstākais sasniegums.

Ieskats dažu CES Eko-diziana apbalvojumus saņēmušo iekārtu žūrijas vērtējumā:

 • Samsung 55 collu divpusējais 3D LED ekrāns, kurā tiek izmantota jaunā lokālās aptumšošanas tehnoloģija, kas patērē par 52% mazāk elektroenerģijas nekā līdzvērtīga izmēra klasiskais CCFL LCD ekrāns. Ekrāns ir aprīkots ar industrijā vadošo Auto Motion Plus 240Hz tehnoloģiju, kas novērš kustīga attēla izsmērēšanos. Šis ekrāns ir arī atbilstošs RoHS direktīvas prasībām, tāpēc tajā netiek izmantots PVC plastikāts, kā arī tas nesatur arsēnu un dzīvsudrabu.
 • Samsung 32 gigabitu Green DDR3 RDIMM ir industrijā augstākās ietilpības atmiņas modulis, kas radīts izmantošanai modernās serveru sistēmās, kurām nepieciešamas augsta ietilpība un veiktspēja ar zemu enerģijas patēriņu. Izmantojot 36 dubultpamatnes 4Gb DDR3 mikroshēmas, kas veidotas ar 40 nanometru arhitektūru, efektīvais 32GB RDIMM atmiņas modulis spēj apstrādāt datus ar ātrumu 1066 Mbit/s, tai pat laikā nodrošinot enerģijas ietaupījumu 83% apmērā, ja šo sniegumu salīdzina ar plaši pielietotajiem DDR3 atmiņas moduļiem.
 • Samsung F4EG ir videi draudzīgs cietais disks galddatoriem. EcoGreen F4 ir apveltīts ar pasaulē augstāko datu ietilpību – 2 terabaiti – tas ir 667 GB uz katra no trim datu nesējdiskiem. Līdz ar to šajā cietajā diskā ir iespējams uzglabāt 880 stundas ar DVD kvalitātes video vai arī 500 000 dziesmas MP3 formātā. Šis cietais disks gaidīšanas režīmā nodrošina par 23% mazāku enerģijas patēriņu salīdzinājumā ar saviem konkurentiem.
 • Samsung WF520 priekšējās ielādes veļas mašīna nodrošina lielisku energoefektivitāti un augstas ietilpības veiktspēju.

Apbalvojumu saņēmēju dažādība apliecina Samsung pastāvīgo darbu izpētē un attīstībā visās produktu kategorijās. Arī 2011.gadā Samsung plāno turpināt pārsteigt savus lietotājus ar jauniem sasniegumiem produktu tehnoloģijās un dizainā.

Sasniegumi novatoriskāko patērētāju elektronikas produktu jomā ar prestižajām Dizaina un Tehnoloģiju inovācijas balvām ir tikuši novērtēti jau kopš 1976.gada, un šos apbalvojumus atbalsta Patērētāju Elektronikas Asociācija (CEA). CES Inovāciju kategorijā pieteiktie produkti tiek vērtēti pēc šādiem kritērijiem:

 • Izstrādes kvalitāte.
 • Estētiskā un dizaina kvalitāte.
 • Produkta plānotais pielietojums/funkcionalitāte un lietošanas vērtība.
 • Unikālas/jaunas funkcijas, kas patērētājiem šķistu saistošas.
 • Kā produkta dizains un inovācijas ir salīdzināmas ar citiem tirgū esošajiem produktiem.

Saistītās tēmas: cessamsung

Izsaki savu viedokli