Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung pēdējā laikā arvien vairāk uzmanības vērš uz lietotāju veselību un aktivitātēm. Kompānija arī veiksmīgi sadarbojas ar velosipēdu ražotāju Trek, testējot jaunus veidus kā ikdienas aktivitātēs integrēt Samsung produktus.

Abas kompānijas ir uzsākušas vairāku viedo ierīču (Galaxy S5, Gear viedpulksteņu un Galaxy Note) testēšanu, apgādājot Trek Factory Racing Team dalībnieku velosipēdus ar tām un monitorējot treniņu procesu. Rezultātā komandai būs iespēja iegūt informāciju par dalībnieku sirdsdarbību, ātrumu un citiem nozīmīgiem brauciena parametriem. Tāpat tiks nodrošināta iespēja komandas braucējiem savstarpēji komunicēt un uzzināt komandas stratēģiju un sacensību maršrutu.

Trek and samsung cycle

Samsung pārstāvis norāda, ka šīs sadarbības rezultātā kompānija spēs daudz labāk saprast velosipēdistu vajadzības un ierīču spējas uzlabot treniņu procesoru.

Jāatzīmē, ka jau šā gada janvārī CES izstādē bija iespējams redzēt Samsung un Trek sadarbības pirmos augļus. Viens no tiem bija velosipēds, kura stūrē tika atvēlēta speciāla vieta Galaxy Gear viedpulkstenim, vienlaikus ļaujot tam monitorēt braucēja progresu, savukārt otrs velosipēds tika apgādāts ar speciālu statīvu Galaxy Note 3 viedtālrunim, kas ļāva ierīci brauciena laikā arī uzlādēt.

ss_trek_0

Saistītās tēmas: samsungvelosipēdi

Izsaki savu viedokli