Aktuāls

Samsung ir izveidojis divas jaunas reklāmas, lai atrādītu dažas Galaxy Tab S sērijas ierīču priekšrocības. Lai to paveiktu, saprotams, ka, atbilstoši kompānijas tradīcijām, ierīci nepieciešams salīdzināt ar kādu konkurentu un šai lomai, protams, vislabāk der planšetdators, kas dizaina ziņā atgādina Apple iPad sērijas izstrādājumus.

Izveidotajos video Samsung salīdzina jūnijā prezentēto Galaxy Tab S planšetdatoru ar Apple iPad planšetdatoru (šis fakts gan netiek uzsvērts). Samsung īpaši izceļ sava ražojuma “multitasking” opciju, kas ļauj vienā logā apvienot divas aplikācijas, un AMOLED displeju, kas nodrošina lielāku kontrastu un izteiktu melno krāsu. Tāpat video tiek norādīts uz tādu opciju kā “SlideSync”, kas ļauj pāradresēt zvanus no tālruņa planšetdatorā.

Nobeigumā gan jāatzīmē, ka Samsung vēlme salīdzināt savus produktus ar Apple izstrādājumiem ir saprotama. Apple ir Samsung galvenais konkurents viedtālruņu lauciņā un vienīgais ražotājs, kas spējis apsteigt Samsung planšetdatoru segmentā.

Saistītās tēmas: reklāmasamsung galaxy tabvideo

Izsaki savu viedokli