Aktuāls

Pirmie soļi Latvijas 100 km kosmosā ir sperti! (VIDEO)

Auto, Moto

Ātruma kontroles maratona laikā fiksēts ievērojami mazāks skaits pārkāpēju nekā pērn

Auto, Moto

Turpmāk “BITE” klienti maksu par “Mobilly” pakalpojumiem varēs pievienot ikmēneša rēķinam

Sakaru pakalpojumi

Paziņoti pasaulē lielākā fotokonkursa – Sony Pasaules fotogrāfijas balvu absolūtie uzvarētāji

Foto, Audio, Video

”Groove Music”’pirmos četrus mēnešus varēs lietot bez maksas

Mobilās aplikācijas

Jaunais VW Crafter pārsteidz ar jaunām funkcijām (VIDEO)

Auto, Moto

Pirms laika vēstījām, ka Samsung mobilo ierīču divīzijas finanšu atskaites vairs nezīmē tik pozitīvu ainu kā iepriekš. Tiesa, kā pozitīvs stars uz kompānijas kopējā finanšu fona parādās Samsung pusvadītāju bizness.

Dienvidkorejas tehnoloģiju gigants līdz gada beigām plāno uzsākt ražot procesorus, izmantojot 14 nm tehnoloģiju. Šīs tehnoloģija ne tikai nostāda Samsung soli augstāk par konkurentiem, bet arī atmaksāsies vārda vistiešākajā nozīmē.

Jau tagad Samsung ir noslēdzis ievērojamu darījumu ar Apple par mikroshēmu piegādi. Līdzīgi darījums tiks slēgti arī ar Qualcomm un AMD.

Tas ļāvis Samsung pusvadītāju divīzijas prezidentam Kimam Ki-nam paziņot, ka pusvadītāju biznesa peļņa palielināsies, turklāt tas notiks galvenokārt patiecoties darījumam ar Apple.

Dotajā brīdī aktuālos Apple A8 procesorus ražo divas kompānijas – Samsung un TSMC (Taiwan Semiconductor Manufacturing Company). Tiesa, Dienvidkorejas ražotājs nodrošina tikai 30 procentus no visiem Apple nepieciešamajiem procesoriem, kamēr TSMC ir atbildīgi par pārējo procesoru ražošana.

Domājams, ka tieši Samsung tiks uzticēta nākamās paaudzes Apple “A” sērijas procesoru ražošana. Šādas spekulācijas apstiprina arī vairāki kompānijai pietuvināti avoti, vēsta portāls ZDnet Korea.

Samsung-vs-Apple

Saistītās tēmas: applesamsungtsmc

Izsaki savu viedokli