Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Apple ir viena no retajām kompānijām, kurai ir ļoti lojāls fanu loks – tie pat ir gatavi dienām dežūrēt pie Apple veikala, lai tikai pirmie savā īpašumā iegūtu jaunāko kompānijas viedtālruni vai planšetdatoru.

Nav noslēpums, ka citām kompānijām varētu interesēt, kāda maģija ir Apple noslēpumā pamatā, kā ziņo CNET, tad Samsung pat pamanījušies rindās pēc jaunajiem iPhone iefiltrēt spiegus no savas puses, lai noskaidrotu, kas ASV bāzētās kompānijas produktos ir tik īpašs, lai saceltu tik milzīgu ažiotāžu patērētāju vidū.

Kāds Samsung darbinieks minējis: “Kad citas kompānijas izlaiž jaunus viedtālruņus, tie nesaceļ tādu interese, to izraisa tikai Apple produkti. Mēs nevaram beigt brīnīties, kāpēc”. Samsung noalgoti cilvēki iesaistījušies pie veikaliem izveidotajās rindās pēc jaunajiem iPhone 5S un 5C, un mēģinājuši noskaidrot, kas cilvēkos izraisījis tādu interesi, cenšoties dibināt dialogu ar rindās stāvošajiem.

Pagaidām nav zināmi pētījuma rezultāti, taču to vai šīs aktivitātes būs nesušas augļus, noteikti pamanīsim kad Samsung laidīs klajā savu nākamo viedtālruņu saimes flagmani.

applestore11

Saistītās tēmas: applesamsungviedtālruņi

Izsaki savu viedokli