Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Multifunkcionālo iekārtu dizainu lielākajā daļā gadījumu, diemžēl, nevar nosaukt par labu, jo tās parasti ir veidotas tā, lai labi funkcionētu, nevis labi izskatītos. Tomēr Samsung, veidojot SCX-4500W bezvadu multi-funkcionālo iekārtu, lielu uzmanību pievērsuši arī tās dizainam.


Ierīce ir veidota šīs klases produktiem netipiskajā melnajā krāsā, un tās virsma ir lakota. Samsung SCX-4500W vienlaicīgi ir melnbaltais printeris (600 x 600 dpi), kopētājs un krāsainais skeneris (4800 x 4800 dpi). Šī iekārta atbalstīs kā Windows tā arī Mac OS un Linux platformas. Tāpat tas atbalstīs LPR, IPP/HTTP, DHCP un BOOTP protokolus, kā arī Wi-Fi bezvadu interneta pieslēgumu (iekārta atbalsta WEP un WPA šifrēšanu). Jāatzīmē arī, ka iekārta atbalsta Bonjour, kas ļauj to ērti savienot ar datoriem, kuros ir uzstādīta Mac operētājsistēma.

Interesanti, ka šī iekārta ASV pagaidām būs nopērkama vien kompānijas Apple veikalos. Tās cena vēl nav zināma, tomēr eksperti lēš, ka produkts varētu maksāt aptuveni 300 ASV dolārus.

Izsaki savu viedokli