Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Multifunkcionālo iekārtu dizainu lielākajā daļā gadījumu, diemžēl, nevar nosaukt par labu, jo tās parasti ir veidotas tā, lai labi funkcionētu, nevis labi izskatītos. Tomēr Samsung, veidojot SCX-4500W bezvadu multi-funkcionālo iekārtu, lielu uzmanību pievērsuši arī tās dizainam.


Ierīce ir veidota šīs klases produktiem netipiskajā melnajā krāsā, un tās virsma ir lakota. Samsung SCX-4500W vienlaicīgi ir melnbaltais printeris (600 x 600 dpi), kopētājs un krāsainais skeneris (4800 x 4800 dpi). Šī iekārta atbalstīs kā Windows tā arī Mac OS un Linux platformas. Tāpat tas atbalstīs LPR, IPP/HTTP, DHCP un BOOTP protokolus, kā arī Wi-Fi bezvadu interneta pieslēgumu (iekārta atbalsta WEP un WPA šifrēšanu). Jāatzīmē arī, ka iekārta atbalsta Bonjour, kas ļauj to ērti savienot ar datoriem, kuros ir uzstādīta Mac operētājsistēma.

Interesanti, ka šī iekārta ASV pagaidām būs nopērkama vien kompānijas Apple veikalos. Tās cena vēl nav zināma, tomēr eksperti lēš, ka produkts varētu maksāt aptuveni 300 ASV dolārus.

Izsaki savu viedokli