Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung Electronics, patērētāju elektronikas tirgus līderis un IT tehnoloģiju pasaules līderis, vakar laidis klajā novatorisko Samsung X520 ultraplāno klēpjdatoru, kas īpaši veidots, lai apmierinātu kā mobilo, tā arī mājas lietotāju prasības. No vienas puses X520 nodrošina augstākās klases mobilitāti ar ultraplānu un vieglu dizainu, kā arī optimizētu jaudu, ko sniedz Intel Core™2 Duo mobilā procesora tehnoloģijas. No otras puses, datorā ir iekļauts arī liels, augstas izšķirtspējas ekrāns, modernas multivides funkcijas un daudzpusīgas aplikāciju apstrādes iespējas. X520 pagarinātais baterijas darbības laiks veidots ar nolūku ļaut lietotājam būt kustībā visas dienas garumā: klēpjdators ar vienu baterijas uzlādes reizi var funkcionēt līdz pat 9 stundām.* Baterijas sniegumu uzlabot palīdz gan procesors ar optimizētu enerģijas patēriņu, gan arī X520 energoefektīvais LED ekrāns un Samsung augstākās klases inženierija. Mājās vai arī kustībā, elektrības rozetes meklēšana būs pēdējā lieta, par ko vajadzēs satraukties.

Ja bieži jāceļo, X520 ultrasmalkais un plānais korpuss ir tik viegls un vienkārši pārnēsājams, ka var pa nepamanīt, ka tas ir līdzi. Ar korpusu, kura augstums ir tāds pat kā 1 eiro monētai, kas ir vien 24 mm, dators var viegli ieslīdēt gandrīz jebkurā somā, koferītī vai čemodānā. Un, sverot vien 2,09 kg (ar 6 šūnu bateriju), nodrošinās mobilitāti, tādējādi var nest līdzi mazāk, bet paveikt vairāk.

Mobilitātes vārdā X520 nav jāziedo stils. Patiesībā tas ir īsts modes noteicējs, klēpjdatora dizains radīts iedvesmojoties no gliemežvāka vienkāršās simetrijas. Ar minimālisma garā ieturēto dizainu, kas veidots ar glancētu spīdumu, ko liegi akcentē reljefainā sudrabtoņa hromējuma apdare, X520 burtiski izstaro augstākā līmeņa dzīvesstilu. Tas ir pieejams divās dažādās krāsās: pērļu melnā un pērļu baltā.

Pateicoties lielajam 15,6” LED ekrānam, X520 sniegs pilnvērtīgu baudījumu ar tā skaidro un aso attēlu atveidošanu un piemēroto 16:9 ekrāna malu attiecību. Tas nozīmē, ka iespējams izbaudīt augstas izšķirtspējas (HD) filmas un spēles tieši tā, kā tas ir paredzēts – bez jebkādiem kropļojumiem vai kaitinošajām melnajām joslām – lai arī kur tu atrastos.

Tā kā tas ir izstrādāts un pakļauts pamatīgai testēšanai, kas nodrošina atbilstību augstākajiem kvalitātes standartiem, tad X520 robustais un izturīgais korpuss sniedz apbrīnojamu izturību un visaugstāko uzticamību. Šis dators ir vairāk nekā piemērots, lai pārciestu aktīvās ikdienas sitienus un kritienus.

X520 plašais pieslēgvietu klāsts ļauj bez piepūles pārsūtīt bildes, mūziku, filmas un datus no gandrīz jebkuras mūsdienu ierīces. Bez trim USB 2.0 pieslēgvietām datorā ir iebūvēts arī 3-in-1 atmiņas karšu lasītājs un HDMI pieslēgvieta, kas ļauj ātri un vienkārši pievienot televizoru.

“Līdz ar jauno Samsung X520 ultraplāno klēpjdatoru ir aizritējušas tās dienas, kad jums bija jāizvēlas starp glītu dizainu un labu veiktspēju. Tagad jūs to visu varat iegūt vienā, eleganti noformētā produktā, kura cena ir pieejama visiem,” sacīja Samsung Datorsistēmu divīzijas vecākais viceprezidents Seongvo Nams.

Samsung X520 būs pieejams tirdzniecībā oktobrī, un tā cena būs 330 un 375 LVL, atkarībā no specifikācijas.

Samsung X520 tehniskā
specifikācija:

    Procesors     Intel® 
Core™2 Duo Processor 

    Intel® 
Pentium Processor

    

    Operētājsistēma     Genuine Windows
Vista® Home Premium

    Genuine Windows
Vista® Home Basic

    Atmiņa     Up to 4 GB
(DDR3 / 2 GB x 2)
    LCD     15.6” 

LED HD (1366 x 768) 16:9 gloss

    HDD     160~500 GB
(5400rpm SATA)
    Optiskais
diskdzinis
    Nav
    Grafiskais
procesors
    Intel GMA 4500MHD
(Integrētā grafiskā karte)
    Bezvadu
LAN savienojums
    – 802.11bg/n*
saderīgs

    – 802.11a/b/g*

    – 802.11a/b/g/n
1×2 (MIMO)*

    – Bluetooth
2.1 + Enhanced Data Rate*

    LAN     10/100 LAN
    Ievades/izvades
pieslēgvietas
    – 3-in-1 atmiņas
karšu lasītājs (SD, SDHC, MMC)

    – 3 x USB 2.0

    – 1 x HDMI

    – 1 x austiņu
izeja

    – 1 x mikrofona
ieeja

    – 1 x iebūvētais
mikrofons

    – 1 x VGA pieslēgvieta

    – 1 x RJ45 (LAN)

    Multivide     Tīmekļa 
    Baterijas
darbības laiks
    6 šūnu litija
jonu baterija – līdz 9 stundām*
    Skaļrunis     3 W stereo
skaļruņi (1,5 W x 2)
    Izmēri
(P x Dz x A)
    381,9 x 256,0
x 24,0~32,4 mm
    Svars     2.09 kg (ieskaitot
6 šūnu bateriju)
    Garantija     Starptautiskā,
1 gads*

Izsaki savu viedokli