Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kopš Apple iPhone parādīšanās tirgū, arvien vairāk ražotāju sāk piedāvāt tālruņus ar proporcionāli lieliem skārienjutīgiem ekrāniem, kuru var kontrolēt ar irbulīti, un maz pogām. Tagad šim pulciņam ir pievienojusies arī kompānija Samsung, kas tikko paziņojusi, ka gatavo jaunu mobilo tālruni – M4650 Multi-Touch. Lai gan pēc nosaukuma var noprast, ka tālrunim ir multi touch tehnoloģija, tā gluži nav, jo tas vienlaicīgi reaģē tikai uz vienu pieskārienu. Tālrunim ir 2,8 collu liels skārienjutīgs ekrāns, un, tā kā tam nav tastatūras, informācijas ievade notiek caur tā skārienjutīgo ekrānu.

Korejiešu kompānija šo tālruņa modeli gatavo vietējam tirgum, cenšoties apmierināt arvien pieaugošo pieprasījumu pēc tālruņiem, kas nav aprīkoti ar tastatūru, bet gan ar skārienjutīgo ekrānu. M4650 Multi-Touch darbosies uz Windows Mobile 6 operētājsistēmas bāzes.

Tālrunis reaģēs uz datu ievadi, īslaicīgi ieslēdzot tālruņa vibrozvanu. Vēl zināms, ka tālrunim būs Digital Multimedia Broadcasting tūneris, kas uz mobilā tālruņa ļaus klausīties radio vai arī skatīties TV.

Tālruņa cena būšot aptuveni 550 ASV dolāri, tomēr to paredzēts pārdot vien Āzijas tirgū.


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli