Aktuāls

Starptautiskajā patērētāju elektronikas izstādē CES 2013 Samsung prezentē jaunākās digitālās audio tehnoloģijas ar inovatīvām bezvadu savienojumu iespējām, labāko patlaban iespējamo audio kvalitāti un teicamu saderību ar Samsung televizoriem.

  • Samsung Soundbar audio iekārta ar vakuuma lampām (HW-F750) ir pasaulē pirmā soundbar tipa tehnoloģija ar iebūvētām vakuuma lampām maksimāli augstvērtīgam audio skanējumam;

  • Samsung pārnēsājamie bezvadu Bluetooth skaļruņi (DA-F60) ar aptX kodējuma standarta un NFC savienojuma atbalstu ir vienkārši un ērti lietojami, kā arī nodrošina augstvērtīgu audio kvalitāti;

  • Samsung 7.1 kanālu mājas kinozāles sistēma (HT-F9750W) ir ērti lietojama tehnoloģija ar mūsdienīgu dizainu, kas radīta ideālai savietojamībai ar Samsung 2013. gada televizoriem;
  • Samsung Premium klases Blu-Ray atskaņotājs (BD-F7500) ar Ultra High Definition (UHD) izšķirtspējas atbalstu maksimāli reālistiskam attēla atainojumam.

Gan Blu-Ray atskaņotājs, gan Soundbar audio iekārta ieguvuši īpašu CES 2013 atzinību, saņemot apbalvojumus par to inovatīvajām tehnoloģijām un dizainu.

Soundbar audio iekārta ar vakuuma lampām

Samsung Soundbar audio iekārta ir pasaulē pirmā soundbar tipa ierīce ar iebūvētu vakuuma lampu pastiprinātāju, kas nodrošina jaudīgu, siltu un dabisku audio skanējumu. Audio iekārtas metāliskais korpuss saskan ar Samsung televizoru eleganto dizainu, savukārt iebūvētais žiroskopa sensors automātiski pielāgo audio skanējumu tā, lai skaņa būtu kvalitatīva, ierīci novietojot gan horizontāli, gan vertikāli. Vienkāršākai uzstādīšanai un lietošanai Soundbar audio iekārta ir aprīkota ar Sound Share tehnoloģiju, kas pilnvērtīga audio skanējuma pārraidīšanu bezvadu režīmā nodrošina, izmantojot Bluetooth savienojumu.

Papildu ērtībām lietotāji šo audio iekārtu var kontrolēt arī ar AirTrack funkciju – audio sistēma tiek automātiski ieslēgta kopā ar televizoru, izmantojot tālvadības pulti. Pateicoties kompaktajam dizainam un atsevišķajam bezvadu zemfrekvenču reproduktoram, Soundbar audio sistēma lieliski papildinās ikviena Samsung Smart TV sniegumu un vienlaikus kalpos arī kā elegants interjera elements.

Pārnēsājamie bezvadu Bluetooth skaļruņi

DA-F60

Samsung pārnēsājamie bezvadu Bluetooth skaļruņi ir ļoti ērti lietojami un nodrošina augstvērtīgu skaņas kvalitāti. Arvien vairāk lietotāju kā savu primāro mūzikas avotu izmanto mobilo tālruni vai kādu citu pārnēsājamu ierīci – vien 1,36 kilogramus smagie Samsung DA-F60 skaļruņi ir teicami piemēroti šai lietotāju auditorijai, jo tie piedāvā pilnvērtīgu skanējumu, bet vienlaikus ir gana mobili.

DA-F60 skaļruņos ir iebūvēti neodīma magnēti, un pasīvais skaļrunis nerada skaņas defektus pat ar augstu skaļuma līmeni. Vēl augstāku skanējuma kvalitāti ļauj sasniegt iebūvētais aptX kodējuma tehnoloģijas atbalsts. Integrētais tuvā lauka komunikācijas jeb NFC tehnoloģijas atbalsts ļauj pavisam vienkārši šos skaļruņus savienot ar citām NFC ierīcēm, piemēram, Galaxy S III vai Galaxy Note II viedtālruņiem. Izmantojot Samsung SoundShare tehnoloģiju, skaļruņus ar Bluetooth savienojumu var viegli pieslēgt arī pie Samsung Smart televizora.

7.1 kanālu mājas kinozāles sistēma

HT-F9750

Modernā un ērtā 7.1 kanālu mājas kinozāles sistēma radīta ideālai savietojamībai ar Samsung 2013. gada televizoriem. Jaunā TV Sound On funkcija ļauj lietotājam vienā mirklī aktivizēt mājas kinozāles audio sistēmu, ar tālvadības pulti izslēdzot televizorā iebūvēto skaļruņu skaņu (mute funkcija). Šis mājas kinozāles produktu flagmanis ir aprīkots ar Samsung vakuuma lampu un digitālo pastiprinātāju, kā arī ar jaunāko Smart TV programmatūras atbalstu.

Ekskluzīvi Samsung audio sistēmā pieejamā DTS Neo fusion kodējuma tehnoloģija nodrošina izcilu skanējuma kvalitāti, savukārt GaN pastiprinātājs spēj radīt skaņu diapazonā līdz pat 80 kHz. Šīs tehnoloģijas apvienojot ar vakuuma lampu priekšpastiprinātāju, tiek iegūts reālistisks un dabisks skanējums. Savukārt CPID skaļrunis nodrošina precīzu audio skanējuma detalizāciju.

Lai mājas kinozāle nodrošinātu arī izcilu attēla kvalitāti, Samsung 4K attēla mērogošanas procesors ģenerē maksimāli dabiskus attēlus ar dzīvīgām krāsām. Šī mājas kinozāles sistēma spēj darboties kopā arī ar Ultra High Definition (UHD) televizoriem, kas tirgū parādīsies 2013. gadā.

1330 vatu jaudīgās mājas kinozāles Blu-ray atskaņotājs spēj vienlaikus darbināt vairākas aplikācijas, turklāt tas piedāvā arī Samsung jaunākās Smart Hub® un AllShare® funkcijas.

Premium klases Blu-ray atskaņotājs

BD-F7500

Samsung premium klases Blu-Ray atskaņotājs ar UHD izšķirtspējas atbalstu ļauj radīt maksimāli reālistisku attēlu. Tā sistēma prot pārvērst SD un HD formāta saturu izcili kvalitatīvā UHD izšķirtspējas attēlā. Kompaktais Blu-Ray atskaņotājs aprīkots ar divkodolu procesoru un Samsung Smart TV tehnoloģijām, tostarp Smart Hub®un AllShare®, kas lietotājam ļauj izbaudīt augstāko attēla kvalitāti un nodot iekārtai komandas, izmantojot intuitīvu lietotājsaskarni.

Blu-Ray atskaņotāja klasiskais, bet vienlaikus arī mūsdienīgais dizains ieturēts melnos un sudrabotos toņos. Korpusa glancētais melnās lakas pārklājums kontrastē ar ierīces alumīnija detaļām, turklāt lieliski saskan ar mūsdienu moderno televizoru dizaina stilu.

BD-F7500 video procesora attēlapstrādes algoritms spēj uzlabot zemākas kodējuma kvalitātes attēlus, samazinot tajos trokšņu apjomu un paaugstinot detalizācijas asumu. Šī funkcija ir jo īpaši nozīmīga, skatoties saturu, kas tiek straumēts no interneta vides. Attēlu apstrādei ir izmantota divkodolu (900 MHz x 2) procesora kopne, kas nodrošina augstāko attēlu kvalitāti un ātrāko iespējamo tīmekļa pārlūkošanu TV ekrānā.

Saistītās tēmas: samsung

Izsaki savu viedokli