Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Korejiešu elektrotehnikas gigants Samsung nesen prezentējis savu jaunāko lolojumu – S8300 Ultra Touch mobilo tālruni, kurš var lepoties ar 2.8 collu WQVGA Amoled skārienjūtīgo displeju un 8 megapikseļu fotokameru. Tālrunis atbalsta HSDPA, UMTS un EDGE datu pārraides standartus. Jau iepriekš pieminētā 8 megapikseļu fotokamera ir aprīkota ar LED zibspuldzi, auto fokusēšanās funkciju, kā arī prot atpazīt sejas un smaidu. Pateicoties iebūvētajam A-GPS modulim tālruņa lietotājs varēs izmantot gan globālās pozicionēšanas sistēmu, gan arī GeoTagging funkciju, ar kuras palīdzību precīzi iespējams noteikt, kurā vietā uzņemts fotoattēls.

Iebūvētais multimēdiju atskaņotājs atskaņo DviX, XviD, H.263, H.264, WMV9, MPEG4, MP3, AAC, AAC+, WMA formātu datnes. No bezvadu savienojumiem ir zināms, ka tālrunis atbalsta Bluetooth. Pagaidām gan nav informācijas par WiFi atbalstu, taču tas būtu patiešām dīvaini, ja šāds tālrunis nebūtu aprīkots ar bezvadu interneta moduli. Iebūvēto 80 megabaitu atmiņu iespējams papildināt ar microSDHC atmiņas kartēm.

Samsung S8300 Ultra Touch mobilā tālruņa izmēri ir 110 x 51.5 x 12.7 milimetri. Pagaidām gan Samsung neatklāj informāciju, kad ierīce nonāks tirdzniecībā un cik tā maksās.

Izsaki savu viedokli