Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung Electronics vakar Berlīnē prezentēja GALAXY Note 10.1 2014. gada modeli, kas papildina Samsung GALAXY Note planšetdatoru klāstu. Ar S Pen irbuli aprīkotie Note kategorijas planšetdatori palīdz uzlabot darba ražīgumu, kā arī veicina iespējas radoši izpausties. Uzlabots arī planšetdatora korpusa dizains – korpuss kļuvis plānāks un vieglāks nekā priekšgājējam.

“Jaunais GALAXY Note 10.1 ir visprogresīvākais 10 collu planšetdators, kas sniedz izcilu skatīšanās un vairākuzdevumu režīma darbības pieredzi,” ierīces prezentācijā Berlīnē sacīja J.K. Šins (JK Shin), Samsung Electronics IT un Mobilo komunikāciju nodaļas prezidents. “Šī planšetdatora daudzveidīgās funkcijas patīkami pārsteigs tā īpašniekus, padarot ikdienā veicamos darbus daudz vienkāršākus un patīkamākus.”

Planšetdatoram ir 10 collu WQXGA izšķirtspējas (2560×1600 px) Super Clear LCD displejs, 1,9 GHZ astoņkodolu procesors (3G un WiFi versijai), kā arī 3 GB operatīvā atmiņa.

Plašākas skatīšanās iespējas, uzlabota vairākuzdevumu režīma funkcija

Lielais, košais, kristālskaidrais ekrāns piedāvā četras reizes blīvāku pikseļu skaitu nekā oriģinālais GALAXY Note 10.1, nodrošinot izcilu skatīšanās pieredzi.

Lietotājsaskarne, kas atgādina žurnāla šķirstīšanu, ļauj lietotājam ērti sakārtot iecienīto saturu uz infopaneļa viegli lietojamā formātā. Jaunais GALAXY Note 10.1 (2014) sniedz daudzveidīgas mediju izmantošanas iespējas – planšetdatorā ar baudu var skatīties video, lasīt žurnālus vai e-grāmatas. Planšetdatora jaunā dizaina korpuss ir elegants un izsmalcināts.

Planšetdatora ekrāna izmērs ļauj patiesi izbaudīt vairākuzdevumu režīmu. Multi Window funkcija ļauj lietot vienu un to pašu aplikāciju divos logos dažādu uzdevumu vienlaicīgai veikšanai, bet ar uzlaboto S Pen irbuli iespējams ērti paņemt un pārvilkt (drag and drop) saturu no viena ekrāna loga citā. Pen Window ļauj lietotājam ekrānā uzzīmēt jebkāda izmēra logu un acumirklī piekļūt unikālām aplikācijas funkcijām, piemēram, YouTube vai kalkulatoram.

 GALAXY_Note_10.1_(2014)_1

Uzlabots S Pen irbulis un S Note funkcionalitāte

Atjaunotais S Pen irbulis, kas iekļauts GALAXY Note 10.1 komplektācijā, nodrošina vēl daudzveidīgākas informācijas ievades iespējas, ļaujot strādāt vēl efektīvāk. Planšetdatora irbulim piemīt arī GALAXY Note 3 atjaunotās S Pen funkcijas, piemēram, Action Memo, Scrapbook, Screen Write un S Finder.

Jaunās Scrapbook iespējas ļauj lietotājam apkopot visas interesējošās tēmas vienā albumā, izmantojot S Pen irbuli. Tā var sastādīt, piemēram, nākamajā sapulcē apspriežamos jautājumus, vēlmju sarakstu jaunas garderobes iegādei, fiksēt mājas labiekārtošanas idejas vai izveidot iecienītāko lietu un vietu izlasi.

S Note ir atjaunots ar intuitīvāku, vieglāk lietojamu saskarni. Easy Chart ar roku zīmētas datu vizualizācijas acumirklī pārvērtīs kvalitatīvās tabulās un grafikos.

Papildu saturs kvalitatīvai izklaidei un radošai izpausmei

GALAXY Note 10.1 (2014) lietotājiem būs pieejams arī papildu saturs, ko nodrošina Samsung partneri, to vidū dažādas aplikācijas, bezmaksas abonementi (memberships) un citi pakalpojumi. Samsung Content Gifts ietver vadošos ziņu avotus, piemēram, Bloomberg Businessweek+, The New York Times, Autodesk skiču burtnīcu GALAXY zīmēšanai un skicēšanai, pārveidotu sociālā tīkla Twitter versiju, kas optimizēta tieši šai ierīcei, u.c.

GALAXY Note 10.1 (2014) ietver arī Samsung Apps logrīku, kas parāda lietotājiem Samsung papildus sniegto saturu. Logrīks atrodas sākumekrānā un ietver “Īpašo GALAXY piedāvājumu” sadaļu, kas izcels unikālas vietējās aplikācijas.

Planšetdators tiks piedāvāts ar trīs savienojamības veidiem: tikai WiFi, WiFi un 3G, WiFi un LTE, kā arī ar trim iebūvētās atmiņas variantiem – 16 / 32 / 64GB + Micro SD atmiņas karšu lasītājs. Būs pieejamas divas krāsas – ogļu melna un klasiski balta.

GALAXY_Note_10.1_(2014)_5

GALAXY Note 10.1 (2014) tehniskā specifikācija

Kategorija

Specifikācija

Tīkls

LTE : LTE  CAT4 800/850/900/1800/2100/2600

HSPA+ 42Mbps 850/900/1900/2100, HSUPA 5,76 Mbit/s

3G :   HSPA+ 21Mbps 850/900/1900/2100 , HSUPA 5,76 Mbbit/s

Procesors

3G / WiFi: 1,9 GHz astoņkodolu procesors

LTE: 2,3 GHz četrkodolu procesors

Procesora parametri atšķirsies atkarībā no tirgus.

Ekrāns

10,1 collas WQXGA (2560 X 1600) Super clear LCD ekrāns

Operētājsistēma

Android 4.3 (Jellybean)

Kamera

Galvenā (aizmugurējā): 8 megapikseļu kamera ar BSI Sensoru,  autofokusu, LED zibspuldzi un bez slēdža aizkaves.

Papildus (priekšējā): 2 megapikseļu kamera ar BSI sensoru

 

Video

– Kodējumi: H.264, MPEG-4, H.263, VC-1, WMV7, WMV8,

Sorenson Spark, MP43, VP8, HEVC

– 1080p Full HD video @ 60fps

Audio

– Kodējumi: MP3, AAC/AAC+/eAAC+, WMA, FLAC*, AMR-NB/WB, Vorbis,

WAV*

* Īpaši augstas kvalitātes audio (~192 KHz, 24 bit) atbalsts

– 3,5 mm austiņu pieslēgvieta, stereo skaļrunis

S Pen

Pielāgotās funkcijas

S Pen Experience

– S Note (Easy Chart), S Planner

– Air Command: Action Memo, Scrapbook, Screen Write, S Finder, Pen Window

– Tiešā irbuļa ievade

Satura funkcijas  & papildu funkcijas

Samsung Apps
Samsung Kies  / Samsung Kies Air
Samsung TouchWiz  / My Magazine
Samsung Hub

– Video (Preload)

– Books / Games / Learning / Music (Stub)

ChatOn: mobilās saziņas pakalpojums
Samsung WatchON, Samsung Link, Group Play
Samsung KNOX
Bloomberg Businessweek+, New York Times
SketchBook for GALAXY, Filpboard, TripAdvisor, Dropbox, Twitter

Google Mobile pakalpojumi

Chrome, Search, Gmail, Google+, Maps, Play Books

Play Movies, Play Music, Play Store, Hangouts

Voice Search, YouTube, Google Settings, Play Games, Messenger

Savienojumi

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 & 5 GHz), Wi-Fi Direct, AllShareCast, BT4.0, USB2.0

GPS

GPS + GLONASS

Sensori

Akselerometrs, Žiroskops, Ģeomagnētiskais sensors, RGB sensors

Atmiņa

3 GB RAM, 16/32/64 GB iebūvētā atmiņa

microSD atmiņas karšu lasītājs (līdz 64 GB)

Izmēri

243,1 x 171,4 x 7,9 mm, 535 g (WiFi versija)

Baterija

Standarta baterija, Li-ion 8220 mAh

*Visa šajā dokumentā aprakstītā funkcionalitāte, funkcijas, tehniskās specifikācijas un cita veida produkta informācija, kas attiecas uz (un ne tikai uz) produkta priekšrocībām, dizainu, cenu, sastāvdaļām, veiktspēju, pieejamību un produkta iespējām, var tiki izmainīta bez iepriekšēja paziņojuma un saistībām.

Saistītās tēmas: planšetdatorisamsung galaxy

Izsaki savu viedokli