Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung ir novilcis noslēpumu plīvuru no pirmā kompānijas tālruņa, kas saņēmis lokanu displeju – Galaxy Round. Kā jau noprotams, tad īpašā ekrāna izmantošana ļauj tālrunim iegūt ieliektu formu.

Galaxy Round ir saņēmis 5,7 collu Super Flexible AMOLED displeju, kas nodrošina FullHD izšķirtspēju (1920×1080 pikseļi). Kā redzams attēlos, ierīces korpuss (un arī ekrāns) ir ieliekts.

samsung round

Par ātrdarbību šajā izstrādājumā atbild četru kodolu, 2,3 GHz Snapdragon 800 procesors un 3 GB operatīvā atmiņa. Iebūvētās atmiņas apjoms sasniedz 32 GB, taču to iespējams papildināt ar microSD karti.

Par attēlu uzņemšu atbild 13 MP kamera, savukārt videozvaniem noderēs priekšā novietotā 2 MP kamera. Ierīces izmēri ir attiecīgi 151,1×79,6×7,9mm, savukārt tās svars sasniedz 154 gramus

samsung round 1

Izstrādājums ir aprīkots ar Android 4.3 Jelly Bean operētājsistēmu, savukārt enerģijas rezerves nodrošina 2800 mAh akumulators.

Jau sākot ar rītdienu izstrādājums būs nopērkams Samsung mītnes zemē Dienvidkorejā. Sākumā Galaxy Round būs pieejams brūnā krāsā, bet citas krāsu opcijas parādīsies ar laiku. Samsung lolojuma cena būs aptuveni 1000 ASV dolāri.

samsung round 2

Ieliektā forma nodrošina tādu opciju kā Roll Effect, kas, nosverot tālruni uz vienu sānu, ļauj aplūkot svarīgāko informāciju – neatbildētos zvanus, laiku, datumu un baterijas stāvokli. Tāpat tālrunī būs atrodama opcija Gravity Effect, kas, atkarībā no ierīces stāvokļa, veidos dažādus vizuālus efektus.

samsung round 3

Saistītās tēmas: samsung galaxy

Izsaki savu viedokli