Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

BOOT.Lv jau ziņoja, ka vakar kompānija Samsung, Londonā notiekošajā viedtālruņu šovā, prezentēja jaunu Symbian S60 platformas tālruni ar AMOLED ekrānu, GPS navigāciju un FM raidītāju, bet tagad ražotājs ir iepazīstinājis ar vēl vienu ļoti iespaidīgu viedtālruni – Samsung INNOV8, kas būs aprīkots ar 8 megapikseļu iebūvēto kameru un ietilpīgu atmiņu, kā arī atbalstīs digitālā fotorāmja režīmu.

Samsung INNOV8 varēs lepoties ar 2,8 collu lielu LCD ekrānu, kas spēs attēlot 16 miljonus krāsu, 8 GB vai 16 GB lielu iebūvēto atmiņu (iespējams paplašināt ar SD atmiņas karti), optisko peli, GPS navigāciju (ar geotagging), kā arī HSDPA mobilo interneta un Wi-Fi bezvadu interneta atbalstu. Ar šo telefonu būs iespējams atskaņot MP3/ AAC / AAC+ / eAAC+ / WMA / AMR/ RealAudio formātu audio un DivX / H.263 / H.264 / WMV / MP4 formātu video failus. Ierīces darbības laiks sarunu režīmā būs no 3 stundām 3G tīklā līdz 8,5 stundām GSM (EDGE) tīklā.

Ražotājs ir parūpējies par to, lai fotogrāfēšana ar šo tālruni būtu pēc iespējas kvalitatīvāka, jo tā 8 megapikseļu kamera atbalstīs tādas ekstras kā sejas un smaida atpazīšanas sistēmas, un iegūtās bildes varēs pielabot ar kādu no telefonā uzstādītajām multimediju apstrādāšanas programmatūrām.

Pagaidām nav zināms kāda būs Samsung INNOV8 cena, un kad šis tālrunis nonāks tirdzniecībā.

Izsaki savu viedokli