Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2012 Samsung Electronics prezentējis vairākus jaunus Series 7 un Series 9 klases monitorus.

Series 7

Otrās paaudzes Series 7 Smart Station apvieno HD monitora un bezvadu dokstacijas funkcijas, kas papildus ierastajām savienojumu iespējām ar klēpjdatoriem, galddatoriem, dažādām perifērijas un audio/video ierīcēm piedāvā iespēju savienot to arī ar viedtālruņiem un planšetdatoriem.

Savukārt Series 7 HDTV monitors ir aprīkots ar iebūvētu TV uztvērēju, integrētu Intel WiDi bezvadu ekrānsavienojuma tehnoloģiju un ir savietojams arī ar mobilajām ierīcēm.

Gan Series 7 Smart Station monitors, gan Series 7 HDTV monitors ir pieejami 24 un 27 collu izmēros.

Series 7 Smart Station un Series 7 HDTV monitoru dizains ir ļoti ergonomisks, turklāt abi monitori ir aprīkoti ar Samsung attēla apstrādes tehnoloģijām, kas nodrošina asus, detalizētus attēlus un spilgtu krāsu attēlojumu neatkarīgi no skatīšanās leņķa.

Series 7 Smart Station – vienkāršs risinājums
Arvien vairāk lietotāju izvēlas digitālo saturu lietot planšetdatoros vai arī viedtālruņos, un ierobežotais ekrāna izmērs ir kļuvis par aktuālu problēmu. Tāpēc Samsung ir izstrādājis Series 7 Smart Station monitoru, pie kura ir iespējams pievienot vairākas mobilās ierīces, lai iegūtu lielāku darbavirsmu. Izmantojot Mobile High Definition Link (MHL) savienojumu, pie monitora iespējams pieslēgt arī viedtālruņus un planšetdatorus, kas atbalsta MHL savienojumu. Monitorā ir iestrādāti stereo skaļruņi, pie MHL savienojuma pievienotā ierīce var tikt arī uzlādēta.

Paplašinot oriģinālā Central Station monitora automātisko bezvadu savienojuma uztveršanas funkciju, jaunais Samsung Series 7 Smart Station monitors pats atpazīt klēpjdatoru ar bezvadu USB adapteri, līdzko tas pietuvojas monitoram tuvāk par pusotru metru.

Monitorā iekļautā Mobile Control funkcija tam pieslēgtu planšetdatoru vai viedtālruni ļauj kontrolēt ar vienlaikus pievienota klēpjdatora palīdzību. Tādējādi iespējams ātri pārslēgties no klēpjdatora uz viedtālruņa saskarni, lai atbildētu, piemēram, uz telefonā pienākušo SMS vai atslēgtu kādu atgādinājumu.

Series 7 Smart Station dizainu papildina augstas kvalitātes ekrāns ar plašu skata leņķi un monitora pamatnē iebūvētas pieslēgvietas. Series 7 Smart Station ir aprīkots ar trīs USB pieslēgvietām (divas USB 3.0 un viena USB 2.0) un HDMI savienojumu, kas pilnvērtīgu 1080p izšķirtspējas LED ekrāna iespēju izmantošanai ļauj pievienot arī Blu-ray atskaņotāju, TV dekoderi vai kādu spēļu konsoli.

Series 7 HDTV Monitor – multivides darba stacija
Papildus MHL savienojumam Series 7 HDTV monitors ir aprīkots arī ar divām HDMI un vienu VGA standarta pieslēgvietu. Series 7 HDTV monitorā ietvertā Intel WiDi bezvadu ekrānsavienojuma tehnoloģija ļauj tam pieslēgt datoru bezvadu režīmā – datorā tikai jāieinstalē Intel WiDi aplikācija.

Series 7 HDTV monitorā ir iebūvēts arī HDTV uztvērējs un Samsung SmartHub funkcija, kas sniedz pieeju dažādām lejupielādējamām aplikācijām un spēlēm, kā arī iespējām saņemt papildu saturu no tādiem tiešsaistes servisiem kā Hulu Plus vai Netflix. Savukārt Picture-in-Picture (PiP) funkcija vienlaikus ar darbu datorvidē ļauj skatīties arī TV pārraides.

Jaunā Series 7 HDTV monitora dizains ir veidots asimetriskā stilā – ar balstu, kas izvietots labajā malā zem ekrāna, radot iespaidu, ka monitors teju lidinās gaisā. Turklāt Samsung novatoriskā MagicAngle funkcija ļauj pielāgot attēla kvalitāti atbilstoši lietotāja pozīcijai pie monitora.

Series 9

Series 9 monitora Natural Color Expert tehnoloģija nodrošina maksimāli efektīvu ekrānpaneļa darbību, sniedzot iespēju monitorā veikt krāsu kalibrāciju un nodrošinot maksimāli reālistisku attēlu. Monitora krāsu precizitāti palīdz nodrošināt arī Samsung inženieri, kas katra monitora ražošanas pēdējā stadijā veic manuālu krāsu kalibrāciju.

Series 9 monitorā izmantota Samsung profesionālā Plane Line Switching (PLS) paneļa tehnoloģija, kas nodrošina vairāk nekā viena miljarda krāsu toņu attēlošanu, turklāt šīs krāsas būs precīzi redzamas arī plašā horizontālajā un vertikālajā skata leņķī. Jaunais monitors piedāvā QHD formāta izšķirtspēju (2560 x 1440), kas ir četras reizes augstāka nekā klasiskajiem HD monitoriem, nodrošinot profesionālas kvalitātes attēlu.

Elegants stils un plaša savienojamība
Series 9 monitora ekrānam ir pretatspīduma stikla virsma, un tā plānais korpuss ir novietots uz ergonomiski pielāgojama alumīnija balsta, radot iespaidu, ka ekrāns burtiski peld gaisā. Monitora augstumu pa vertikāli ir iespējams regulēt 10 centimetru diapazonā, arī ekrāna slīpuma regulēšana ir ārkārtīgi viegla un parocīga.

Monitora komponentes ievietotas apaļajā alumīnija balsta kājā, kur arī atrodas visas pieslēgvietas un USB centrmezgls. Pie pieslēgvietām jāmin DisplayPort, Dual Link-DVI un HDMI video savienojumi. Vēl monitorā ir iebūvēti 7W stereo skaļruņi un arī Mobile High Definition Link (MHL) savienojums, kas paredzēts monitora savienošanai ar viedtālruņiem un planšetdatoriem ar MHL standarta atbalstu.

Pievienojot Series 9 monitoram Android viedtālruni ar MHL savienojuma atbalstu, lietotāji var iegūt daudz lielāku darbavirsmu un vienlaikus uzlādēt savu mobilo ierīci.

Saistītās tēmas: monitorssamsungseries 7series 9

Izsaki savu viedokli