Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Samsung tikko Londonā ir prezentējusi jaunu uz Symbian S60 platformas veidotu mobilo tālruni ar AMOLED ekrānu, GPS navigāciju un citu modernu tehnoloģiju atbalstu. Šī jaunā modeļa nosaukums ir Samsung I7110.

Kā jau minējām, mobilais tālrunis tiks aprīkots ar AMOLED tehnoloģijas displeju, kura diagonāles izmērs būs 2,6 collas un GPS navigāciju (ar geotagging atbalstu). Tomēr tas nebūt nav viss ko šis telefons piedāvā: tam ir iebūvēts akselerometrs, kas noteiks leņķi kādā ekrāns ir pagriezts, FM radio uztvērējs un FM raidītājs, 3D grafiskais procesors, 5 megapikseļu kamera ar automātisko fokusēšanos un LED zibspuldzi, 50 MB liela iebūvētā atmiņa (iespējams paplašināt ar microSDHC atmiņas karti) un kvalitatīvu multimediju atskaņotāju (ar DivX video atbalstu). Tāpat Samsung I7110 atbalstīs Bluetooth 2.0 un Wi-Fi bezvadu tīklus, kā arī HSDPA standarta mobilo internetu.

Vēl jāatzīmē, ka, par spīti iepriekš minētajai funkcionalitātei, tālruņa biezums būs tikai 12,9 milimetri, un tam būs ļoti labs akumulatora darbības laiks sarunu režīmā – ar vienu uzlādes reizi pietiks aptuveni 11 stundu ilgām sarunām pa mobilo tālruni.

Ierīces aptuvenā cena vēl nav zināma, taču tiek ziņots, ka vispirms šis modelis būšot nopērkams mūsu kaimiņvalstī Krievijā, kur tā tirdzniecība tiks uzsākta nākamajā mēnesī. Vēlāk ierīce, visticamāk, būs nopērkama arī citur pasaulē.

Izsaki savu viedokli