Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Eiropas Integrēto Sistēmu izstādē (Integrated Systems Europe, 2014), kompānija Samsung Electronics prezentēja biznesa kategorijas ekrānu risinājumus, kas būs pieejami Baltijas valstu tirgū jau šī gada otrajā ceturksnī.

Ar motīvu „Integrē, mijiedarbojies un iedvesmo” pasaulē vadošā elektronikas kompānija šodien prezentēs savu ekrānu risinājumu nākotnes vīziju. Samsung integrētie ekrānu risinājumi palīdz pilnveidot biznesa nozares uzņēmumu komunikāciju ar klientiem, ļaujot tai kļūt atraktīvākai un dinamiskākai. Ekrānu risinājumi īpaši piemēroti ir tirdzniecības, viesmīlības nozares uzņēmumiem kā arī korporatīvai videi.

Samsung otrās paaudzes Smart Signage platforma (SSSP)

SSSP ir integrēta digitālo informatīvo ekrānu platforma, kurā vairs nav nepieciešams izmantot atsevišķus ārējos multivides atskaņotājus. Platforma ir vienkārši uzstādāma un lietojama, attiecīgajam uzņēmumam ietaupot gan laiku, gan līdzekļus. Lai uzstādītu skārienvadības vai video sienu, vairs nav nepieciešams atsevišķs vadības dators un papildus aparatūra. Šajā platformā ietilpst iekšējais multivides atskaņotājs, kā arī MagicInfo risinājums vienkāršai satura pārvaldībai. Papildus tam, izmantojot WebAuthor funkciju, jūs varat vēl vienkāršāk radīt, mainīt un atjaunināt saturu teju jebkurā laikā un vietā.

Iebūvēts WiFi savienojuma atbalsts

Otrās paaudzes SSSP platforma ir aprīkota ar iebūvētu WiFi savienojuma atbalstu, kas nodrošina ērtākas mobilās satura pārvaldības iespējas un vienkāršo darba procesu.

Risinājums veikaliem

Samsung piedāvā tradicionālo informatīvo ekrānu risinājumu aizvietot ar Integrēto digitālo platformu, kas nodrošina ievērojami elastīgākas un universālākas produktu prezentēšanas  iespējas. Platforma papildināta ar jau iepriekšuzstādītām, mazumtirdzniecības nozarēm pielāgotām, specializētām sagatavēm – ēdienkartēm, reprezentācijas materiāliem, reklāmām.

Viesmīlības ekrānu risinājums

Viesmīlības sektorā viesnīcu numurā pieejamo izklaides risinājumu klāsts ir būtisks klienta apmierinātību veicinošs faktors. LYNK™ SINC 3.0 ir uz IP tehnoloģijas balstīts sīkrīku risinājums, kas viesnīcām nodrošina iespēju izstrādāt un rediģēt viesiem pieejamo saturu, sākot ar reālā laika ziņojumiem katram viesim individuāli, vai to grupām, līdz pat dažādām, īpaši pielāgotām ekrāna izvēlnēm.

Risinājumi uzņēmumiem

Samsung Magic IWB 3.0 risinājums ļauj diviem un vairākiem lielformāta ekrāniem funkcionēt kā vienai ierīcei. Papildus tam lietotājiem ir iespēja strādāt efektīvāk, kopīgojot saturu ar klēpjdatoriem un planšetdatoriem. Ar šo risinājumu korporatīvajiem klientiem Samsung piedāvā veicināt lietotāju kopdarbības iespējas ar skārienvadības pārklāju, paaugstināt darbības efektivitāti izmantojot četras digitālās ievades iespējas uz viena ekrāna,

Vienkāršs Video sienas risinājums

Samsung bezdatora Video sienas risinājums ar integrētu otrās paaudzes SSSP platformu nodrošina satura atskaņošanu un laika plānošanu bez datora palīdzības. Šis risinājums ir ļoti viegli uzstādāms, Papildus tam ir iespējams izveidot arī gandrīz vienlaidus video sienu, izmantojot ekrānus ar pasaulē šaurāko ekrāna apmali –  3,5 milimetru platumā.

Samsung ir ieviesis arī paplašinātu funkcionalitāti un videosienu integrāciju ar risinājumiem, kas nodrošina nepārtrauktu informācijas atspoguļošanu reālajā laikā uz vairākiem ekrāniem.

UHD lielformāta ekrāni (LFD)

Līdz ar augošo pieprasījumu pēc UHD lielformāta ekrāniem, Samsung prezentē savu UHD ekrānu klāstu ar izmēriem līdz pat 95 collām. Pielietojot Samsung UHD LFD ekrānus biznesa vidē, iespējams attēlot saturu ar četras reizes augstāku detalizācijas pakāpi nekā Full HD ekrānā. Šie ekrāni nodrošina iespēju sadalīt ekrāna attēlu četrās daļās, vienlaicīgi ļaujot noturēt video konferences un prezentācijas, turklāt šos attēla informāciju ir iespējams koplietot ar vairākiem pievienotajiem datoriem.

LG 98-INCH ULTRA HD DIGITAL SIGNAGE

Saistītās tēmas: samsung

Izsaki savu viedokli