Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vienā no pasaulē vadošajām patērētāju elektronikas un sadzīves tehnikas izstādēm IFA 2013, kas no 6.-11. septembrim norisināsies Vācijas galvaspilsētā Berlīnē, Samsung prezentē kompānijas jaunākās Smart TV tehnoloģijas, sadzīves tehniku un printerus, kas iezīmēs jaunas tendences Eiropas patērētāju elektronikas tirgū.

„Samsung veiksmes pamatā ir nemitīgie centieni izprast patērētāju vēlmes, lai radītu ierīces un pakalpojumus, kas atvieglo mājas soli un rada prieku,” preses konferencē Berlīnē sacīja Samsung Electronics patērētāju elektronikas nodaļas prezidents Boo-Keun Yoon. „Samsung attīstību virza trīs pamatvērtības – cilvēki, inovācija un sabiedrība. Pērn darbību uzsākuši pieci dzīvesstila izpētes centri, kuru uzdevums ir izpētīt patērētāju vēlmes un vajadzības. Papildus darbojas arī 33 izpētes un attīstības centri, kā arī seši dizaina centri. Kopumā vairāk nekā ceturtdaļa Samsung darbaspēka ir koncentrēta tieši ierīču inovāciju jomā.”

Mājas izklaide sasniedz jaunu līmeni

Pēdējos deviņus gadus Samsung ir bijis vadošais uzņēmums Eiropas televizoru tirgū, noturot līderpozīciju, pateicoties nemitīgajām inovācijām LED un Plasma tehnoloģijās. Šobrīd Samsung aizsācis jaunu ēru TV inovācijā, radot īpaši augstas izšķirtspējas (UHD) un OLED tehnoloģiju ekrānus, kas sniedz izcilu skatīšanās pieredzi.

Aizvadītajā gadā pasaulē ik sekundi tika pārdoti divi Samsung televizori. Eiropā Samsung TV tirgus daļa sasniegusi 41% apmēru. Lai nostiprinātu savas līderpozīcijas un noskaidrotu, kādi televizori interesē Eiropas patērētājus, Samsung aptaujāja vairāk nekā 18 000 iedzīvotāju 18 valstīs. Aptaujas rezultāti rāda, ka svarīgākie kritēriji ir izcilas kvalitātes attēls, lielāks ekrāns un intuitīva, vienkārša lietojamība.

UHD F9000 sērijas televizors

Samsung UHD F9000 sērijas televizors sniedz visu trīs iepriekš minēto vēlmju piepildījumu, nodrošinot absolūti inovatīvu un izcilu attēla kvalitāti. Ar vairāk nekā 8 miljoniem pikseļu un četras reizes augstāku izšķirtspēju nekā Full HD televizoriem jaunais F9000 nodrošina revolucionāru attēla izšķirtspēju.

LED panelis rada optimālu krāsu kontrastu un ir papildināts ar Quadmatic Picture Engine, jaudīgu attēlu apstrādes tehnoloģiju. Vai saturs būtu SD, HD, vai Full HD kvalitātē, minētā tehnoloģija pārstrādā izejmateriālu, novērš fona troksni un uzlabo attēla kvalitāti, lai atainotu to jau satriecošajā UHD kvalitātē.

F9000 minimālisma stilā ieturētais dizains lieliski ieklausies un papildinās dzīvojamās telpas interjerā. Iebūvētie skaļruņi ļauj izbaudīt iespaidīgu 70W skaņas pieredzi, savukārt One Connect Box adapteris apkopo visas pieslēgvietas no multimediju atskaņotājiem, ļaujot izvairīties no samudžinātiem vadiem.

Ieliektais OLED TV

Radot 55 collu ieliekto OLED TV, Samsung ir spēris vēl vienu ievērojamu soli uz priekšu attēla un dizaina inovācijā, nodrošinot līdz šim nepieredzētas kvalitātes krāsu kontrastu. Televizora Multi-View funkcija ļauj diviem cilvēkiem vienlaikus skatīties divus dažādus kanālus, izmantojot speciālas Multi-View brilles, kas aprīkotas ar stereo austiņām labākai skaņai. Šī funkcija ir paveikusi neiespējamo, ļaujot diviem cilvēkiem skatīties jebkuru 2D un 3D saturu vienlaikus.

IFA 2013 aplūkojams arī Samsung jaunais UHD OLED TV, kas apvieno UHD ekrāna fantastiski detalizētā attēla un OLED brīnišķīgo krāsu kontrastu pieredzi.

Jaunākā Samsung sadzīves tehnika

Gūstot padziļinātu izpratni par patērētāju vēlmēm un vajadzībām visapkārt pasaulei, Samsung nākotnes vīzija ir radīt vietējam tirgum piemērotu sadzīves tehniku, kas ļauj izbaudīt gatavošanas prieku, izmantojot funkcionālas un augstas klases dizaina ierīces.

2013. gadā Samsung sadzīves tehnikas apgrozījums pieauga par 14%, padarot to par vienu no straujāk augošajiem zīmoliem pasaulē. Jau ceturto gadu Samsung ir līderis Eiropas ledusskapju un mikroviļņu krāšņu tirgū. Uzņēmuma mērķis ir kļūt par vadošo sadzīves tehnikas zīmolu Eiropā līdz 2015. gadam.

Šefpavāru klubs Club des Chefs

Lai radītu nākotnes mājokļa konceptu, Samsung uzsācis sadarbību ar vadošajiem kulinārijas lietpratējiem. Jaundibinātajā Šefpavāru klubā jeb Club des Chefs apvienojušies vairāki pasaulē zināmi pavāri, to vidū arī trīs Michelin zvaigžņu īpašnieks Mišels Truagruā (Michel Troisgros) no Francijas restorāna Maison Troisgros, Kristofers Kostovs (Christopher Kostow) no The Meadowhead Napas ielejā, ASV, un Eriks Trošorns (Eric Trochon) no Parīzes restorāna Semilla. Šie izcilie šefpavāri ne vien dalīsies ar saviem kulinārijas mākslas noslēpumiem, bet arī palīdzēs Samsung izstrādāt nākotnes virtuves ierīces.

Samsung Motion Sync putekļusūcējs

Samsung Motion Sync putekļusūcējs SC20F70 apvieno izcilu veiktspēju un ideālu manevrētspēju, krietni atvieglojot mājas soli. Revolucionārais dizains, CycloneForce Multi tehnoloģija un kontroles panelis ierīces rokturī telpu uzkopšanu padara ērtu un vienkāršu.

Motion_Sync Vacuum_CleanerSC20F70HC_001_Top_Titan_Silver (1)

Food Showcase ledusskapis FS 900

Veicot pētījumu par to, kā ģimenes locekļi ledusskapī izkārto ēdienu, noskaidrojās, ka lielākoties produkti ledusskapī tiek novietoti bez noteiktas kārtības. Tas iedvesmoja Samsung izveidot divdurvju ledusskapi, kurā ledusskapja sekcijas ir sadalītas tā, lai ikvienam ģimenes loceklim atvieglotu piekļuvi biežāk izmantotajiem produktiem. Elegantā dizainā ieturētā ledusskapja ietilpība ir 834 litri.

Food_Showcase_Refrigerator (1)

Inovatīvi printeri mājai un biznesam

Printeru segmentā Samsung attīsta savu ierīču klāstu, koncentrējoties uz mobilitāti, lietošanas ērtumu un dizainu, ar mērķi kļūt par vadošo A4 printeru un multifunkcionālo printeru (MFP) ražotāju līdz 2017. gadam. Mobilo tehnoloģiju un drošības risinājumu attīstība, kā arī straujais digitālā satura apjoma pieaugums, rada pieprasījumu pēc mūsdienīgām drukāšanas ierīcēm, kuras ērti izmantojamas kā privātām, tā darba vajadzībām. Kopš 2009. gada Samsung izstrādā dažādas aplikācijas un funkcijas, kas nodrošina drukāšanu no mobilajām ierīcēm, tai skaitā Mobile Print App, WiFi-Direct atbalsts, kā arī nesen izveidotā Google Cloud Print un NFC funkcionalitāte.

Jaunas drukāšanas iespējas mūsdienu mobilajā ērā

Berlīnē Samsung prezentēja pasaulē pirmo NFC multifunkcionālo lāzerprinteri Xpress C460 ar drukāšanas, kopēšanas un skenēšanas funkcijām. Atbildot uz nepieciešamību arvien uzlabot komunikācijas, sadarbības un savienojamības iespējas, Samsung radītās ierīces ļauj izdrukāt dokumentus un fotogrāfijas pa taisno no viedtālruņa ar vienu pieskārienu. Dokumentu skanēšanu vai nosūtīšanu pa faksu ērtāku padara iespēja sinhronizēt viedtālrunī esošos kontaktus ar printeri.

Papildu informācija, video saturs un IFA 2013 prezentēto ierīču attēli pieejami interneta vietnē www.samsungifa2013.com.

Saistītās tēmas: sadzīves tehnikasamsungtelevizori

Izsaki savu viedokli